Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megölhető egy ember szerelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megölhető egy ember szerelme? (Nem, nem a személy, hanem az érzés. )

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha folyamatosan bántom, alázom, sárba tiporom ajándékait, fenyegetem, lejáratom, zsernyákokat ráküldöm, kiröhögöm... Akkor abbamarad a "szerelme" a fiúnak??
2010. jún. 29. 15:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már 9 hónapja szeret, de nem érdekel!! Barátnőim mondták, hogy jó a dumája, meg hogy becsülni kellene, meg egy esélyt megérdemelne, de engem nem érdekel, forduljon fel! Már az se zavarna, ha megdöglene, hagyjon már békén végre!
2010. jún. 29. 15:40
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne vegyél róla tudomást sem, hátha megunja egyszer. Ha ír, ne válaszolj (még csúnyát sem), ha köszön, ne köszönj vissza. Persze ezeket csak akkor, ha már minden normális dolgot kipróbáltál, amivel láthatta, hogy nem kell neked. (pl. elmagyaráztad már többször is neki)
2010. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nézz a szemébe és komolyan mondd meg neki kerek-perec, hogy fogja már fel, hogy nem szereted, és ezzel amit csinál, csak még kevésbé fogod!

Ha ezt nem érti meg, kérjen segítséget pszichológustól!

De ne alázd!!!

2010. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

na te is egy mocskos nagy k**va vagy! Majd pár év múlva felnősz, megkomolyodsz, rájössz hogy milyen kis hülye pi**a voltál, aztán visszasírod az ilyen csávókat.


Amúgy szerintem nem kellenne ilyen aljas módszerekhez folyamodnod. Szimplán ne foglalkozz vele, ő meg majd megunja és rájön, hogy talál nálad ötször jobbat is. Akkor majd békén hagyj.

2010. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha van esze és tényleg szeret akkor meg fogja érteni, de NE bántsd, elég nagy fájdalom az neki, hogy te nem viszonzod a szeretetet... Voltál már reménytelenül szerelmes?
2010. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Fogadjunk egy plázacica, diszkóp*icsa vagy.
2010. jún. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Légy hűvösen udvarias, abba nem képzelhet érzelmeket.
2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%

"Már az se zavarna, ha megdöglene, hagyjon már békén végre!"

Szegény srác nagyon félreismerhetett, hogy egy olyan selejtbe zúgott bele, mint te...

2010. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sz*r tud lenni a gyűlólve szeretni dolog.Voltam hasonlóban már.Volt egy srác, akit ismertem beszélgettünk de minidg kicsit bunkó volt velem, gondolom tetszettem neki, nem foglalkoztam vele.Ez után rendes volt velem, sokat beszéltünk és aranyos volt, ha nem volt más a közelünkben, de ha odajött valamelyik haverja átment bunkóba.Teljesen belezúgtam és nagyon rossz volt ez az érzés, mert megutáltam a végére, kiderültek róla olyan dolgoka ami miatt el kezdett ellenszenvessé válni (mindenkit kibeszélt a háta mögött, arcukba persze jópofizott, bunkóskodott).
2010. júl. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kell enyire tagikusra venni csak kopptasd le légy vele közömbös bármit mond, ne vedd fel a telefont, ha a barátaid rá akkarnak dumálni nyugot hangon közöld hogy nem érdekel ne mutas érzelmeket csak mond meg hogy nem jön be és pont.
2010. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!