Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan érzésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt olyan érzésetek, hogy életetek szerelmét külföldön élve fogjátok megtalálni, és úgy is lett?

Figyelt kérdés
Nekem ez az érzésem van, és az eddigi itthoni kapcsolataim valóban nem is voltak túl tartósak. Valamiért úgy érzem, hogy külföldön kell majd élnem, és ott is fogom megtalálni az igazit.

2019. jan. 14. 17:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Kínai :).
2019. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem terveztem csak jött, sosem hittem volna hogy külföldivel élek majd, ahhoz képest lassan 7 éve együtt vagyunk szeretetben. Megtudtam hogy értékes ember vagyok, szerethető, végre van családom, nem is alakulhatott volna jobban!
2019. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha kínai, akkor kicsi a pocse.
2019. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

Sok sikert

2019. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#15 Hát, ezt a férfiak saját maguknak köszönhetik :D Nyilván ők találták ki, hogy a “lány utód nem jó utód”. Meg is lett a következménye. Egyébként az afrikai bevándorlók nem érdekelnek.
2019. jan. 14. 20:44
 16/19 anonim ***** válasza:

"az afrikai bevándorlók nem érdekelnek."

Viszont a nőket igen.

Ha keletre mész Ukrajna, Oroszország nőnek az esélyeid, ha nyugatra, drasztikusan csökkennek, Magyarországhoz képest. Több beszélgetésem szakadt meg hölgyekkel, amikor kiderült magyar vagyok. Ez náluk körülbelül az AIDSes kategória.

2019. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én sem ismerkedem magyarokkal, jó okom van rá, egyszerúen nem vagyok az a típus akit ők szeretnék, csendes vagyok, szerető, filigrán és nincs túl nagy mellem sem, szóval inkább megelőzöm a további leégést.

Ez nem személy ellen szól, csak nem akarunk szívni.

2019. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen, és így is lett. Igaz, elváltunk pár éve, de 12 év házasság és ő volt életem szerelme.
2019. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sose hittem abban, hogy helyfüggő lenne az, hogy hol találok magamhoz illő társat, de úgy alakult, hogy külföldön találkoztunk. Tőle teljesen függetlenül költöztem ki és ha nem ismernénk egymást, akkor is itt élnék, de egy nagy bónusz, hogy így alakult.
2019. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!