Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek meg a nők jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek meg a nők jobban maguknak tetszős/bámulós/érdeklődő tekintettel, ha a barátnőmmel együtt sétálok, mintha egyedül?

Figyelt kérdés
Egyedül is megnéznek néha, átlagosan jól kinézőnek tartom magam, de barátnőmmel együtt menve nagyságrendekkel többször.
2019. jan. 14. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy amikor te a barátnőddel vagy, honnan a csudából veszed észre hogy megbámulnak? Én amikor a pasimmal vagyok, egyetlen férfi arcára sem tudnék visszaemlékezni, vagy hogy nézett-e vagy sem. Csak úgy mondom.
2019. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


11.

Onnan, hogy ránézek a körülöttem lévő emberekre mindig. Imádom ezeket a női "burkolt" célzásokat amúgy.


6.

Köszi, ha kutatás is igazolja, akkor már minden világos.

2019. jan. 15. 10:26
 13/13 anonim ***** válasza:
En is gyakran megnezem a parokat. Nem csak a ferfit, nem ot vizslatom, hanem mindkettejuket. Erdekel, hogy milyen emberek alkotnak egy part. Egyedul setalo embereket nem szoktam olyan alaposan megnezni, mert nem akarom, hogy osszeakadjon a tekintetunk.
2019. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!