Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyan szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyan szerencsétlen vagy más is?

Figyelt kérdés
Egyszerúen nem találom a párom.:S Nem értem miért.. Pedig nem vagyok csunya, hiszen mondják meg szoktam tükörbe nézni. És mégsem találok senkit akivel boldog lennék. A legutolsó párom is megcsalt.:S Nem értem. Pedig mindennél jobban szerettem és nem vitatkoztam eget rengetően. Túl sokat adok magamból vagy mi lehet a baj?:S Mással is van ilyen? 18/L
2010. jún. 29. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ahog yírtad. mással is.
2010. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mással is és te még csak 18 vagy, én meg lassan 29. De ez azért lehet, mert még nem találtad meg a hozzád illő embert.
2010. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
más is ..
2010. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én 18L vagyok és pont így vagyok én is.

Már szeretnék vkit, akit szerethetek, és aki szeret, de ebbe az alfahím vs díszpi.ák társadalmába nagyon nehéz megtalálni a megfelelő személyt..

Azért bízom benne, hogy vannak még rendes fiúk.

2010. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom. Meg a volt barátom is normális volt.. aztán egyetem stb stb.. és szépen lassan elveszítettem. :(
2010. jún. 29. 15:59
 6/15 anonim ***** válasza:
csak te
2010. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele.

22F

2010. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát... Mindig jobb, mint ha úgy éreznéd, hogy megtaláltad Őt, de nem lehettek együtt...
2010. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

hát ez baromi érdekes!

a pasik azért nyervognak, hogy a csajok szemetek és züllöttek. a lányok ugyanígy a másik nemről...


úgy érzem, hiába vagyok kedves bárkivel, aki vélhetően megérdemli, nem akad a horogra egyetlen fiú sem. most akkor adjam lejjebb az igényeket?


figyelj, te lány! én is úgy vagyok vele, hogy lassan már nem fog érdekelni, kinek tetszem és kinek nem. akkor viszont szakadt pólóban és 1000 éve nem mosott farmerben fogok járni és le se tojom. ;) persze nem. ne add fel! ha gyakran kimozdulsz, jársz más társaságokba is, mint a megszokott, mondjuk nem a legközelebbi boltba mész, hanem kicsit messzebb, bármi megtörténhet! :) és ha látsz valakit, légy kezdeményező! mostanában arra bukik az erősebbik nem. :) max. +mondja, hogy az anyjával és a macskáival él. vagy van csaja. na bumm... lesz másik! :)

2010. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én megtaláltam az igazit és elhagyot két honaplya a semiért =(
2010. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!