Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abból hogy a nők az olyan férfit szeretik aki kissé lesz4rja őket?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer hallottam,hogy a nők az olyan férfit szeretik aki kissé lesz4rja őket.

Vajon ez igaz?

És ez a fajta viselkedés pontosan hogyan képzelhető el?

A pasi szó nélkül eltűnik pár napra,nem lehet elérni? Ha van egy randi amit megszerveztek azt simán lemondja a haverjai miatt.

Vagy mit jelent ez az ignoráló viselkedés?

Ha így viselkedik egy pasi akkor a nő nem fog elhidegülni tőle egy idő után?


2019. jan. 14. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltetlen!

N26

2019. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy normális, felnőtt párkapcsolatban nincsenek játszmák. Én személy szerint nem tudnám elviselni, ha ilyen lenne a férjem.
2019. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez maximum éretlen tini kiscsajoknak vonzó. Egy érett, felnőtt nőnek szerintem szakítóindok ha a férfi tesz a fejére. Én speciel soha nem foglalkoznék olyannal, akin nem érzem mindig, hogy tényleg érdeklem.
2019. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nő annak a férfinak lesz a rabja igazán, aki átlát a huncutságain, mégsem látja a nőt rossznak emiatt. Független, megteheti, hogy kicsit leszarja. Persze mindezt a férfi színlelheti is. Később majd szembesül a szánalmas következményekkel vagy lelép és máshol rongál tovább. Jobb az egyenes út.
2019. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megvan a saját életed, és nem akarsz kényszeresen megfelelni neki, ha úgy alakul akkor nemet mondasz stb.
2019. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Rám nem igaz. Pont azt szeretem, ha a férfi kedves velem, és törődő. A leszarósoknak esélye sincs nálam.
2019. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Nem ezt a szót használnám rá. Saját tapasztalataim alapján a nőknek az tetszik, ha a férfi nem teper utánuk egész nap, nem "needy", megvan a saját életük és céljaik, amikért dolgoznak nap mint nap. Szóval látszik, hogy egész és boldog életet él párkapcsolat nélkül is, ezért nem mindig lehet elérni és nem fog egész nap a nő után nyáladozni. És pl. egy nőnek, akinek vannak olyan udvarlói, akik egész nap próbálkoznak nála, fura hogy valaki nem vele törődik egész nap és vonzóbb egy olyan pasi, aki nincs ott kéznél mindig, mint a többi kis pincsi.

Viszont az, hogy mondjuk egy megbeszélt randit lemond az utolsó percben azért hogy a haverjaival legyen, nettó bunkóság és semmi férfias nincs benne, inkább kisfiús viselkedés.

24/f

2019. jan. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

Én biztos nem lennék egy olyan ember mellett.

22/L

2019. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát ha így kezded, túl messzire nem jutsz stratégiailag.

Ha körbeudvarlod a nőt, ő teljesen belédhabarodik, na akkor.....amikor szépen kámforrá válsz, az tud aggasztó lenni számukra.

De itt is változó, ki mennyire éli bele magát a kapcsolatba.

Általában ha az önértékelésével szórakoznak az embernek, az eléggé kikezdi a jellemet.

2019. jan. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a lúzerek terjesztik. Nekik a "leszarom stílus" a normális kommunikációt jelenti. Ugyanis ha ezrk a pasik találnak egy nőt aki szóbaáll velük arra rácsimpaszkodnak és nem hagyják élni sem.


Mondjuk ez megvan csajoknál is, csak ritkább. Ismerkedtem egy csajjal, akit miután bejelöltem facebookon, elárasztott az üzenetekkel. Írt valamit és ha 5 másodpercen belül nrm válaszoltam, akkor jött a "Hahó, itt vagy?" "Hahóó!!" "Válaszolsz?!" És ezt ismételgette 5 másodpercenként, amíg nem válaszoltam. Amikor megírtam neki, hogy ez így nem fog menni, akkor jött az, hogy igazavolt a barátnőinek, a férfiak nem akarnak olyan csajt aki foglalkozik velük, ők is azt szeretik ha el vannak hanyagolva.


Na az itteni lúzerek is ugyanezt értik foglalkozás alatt és ha ezért lelépnek a csajok akkor az jön le ebből nekik, hogy a nők azt szeretik ha lesz_rja őket a pasi.

2019. jan. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!