Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi igaz abból hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi igaz abból hogy a nők az olyan férfit szeretik aki kissé lesz4rja őket?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer hallottam,hogy a nők az olyan férfit szeretik aki kissé lesz4rja őket.

Vajon ez igaz?

És ez a fajta viselkedés pontosan hogyan képzelhető el?

A pasi szó nélkül eltűnik pár napra,nem lehet elérni? Ha van egy randi amit megszerveztek azt simán lemondja a haverjai miatt.

Vagy mit jelent ez az ignoráló viselkedés?

Ha így viselkedik egy pasi akkor a nő nem fog elhidegülni tőle egy idő után?


2019. jan. 14. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaz. Minél kiszámíthatatlanabb és elérhetetlenebb a férfi, annál izgalmasabb számukra. Ha teljesen biztos benne a nő, hogy mindennél jobban szereted és mindent megtennél érte, unalmasnak fog találni.

Nőktől ezt hiába kérdezed, ők nem ismerik magukat.

2019. jan. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen nő, de én becsülöm annyira magamat, hogy az ilyet lerázom.
2019. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arról van szó, hogy szónélkül eltűnik, hanem arról hogy nem csimpaszkodik rajtam és nem kapcsolatfüggő.

Úgy kell elképzelni, hogy normálisan viselkedik és nem úgy, mint valami megszállott rajongó tini, aki “imád” engem és a seggemben van folyton.

Pl. észreveszi azt is, ha másoknak pillanatnyi pici egyeüllétre van szükségük, nem tolakodik (ez nem csak párkapcsolatban jó, hanem úgy általában az emberi kapcsolatokban)

2019. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#11 Te nem nőkről beszélsz, hanem éretlen, visszamaradott tinikről. Szerintem ez a különbség.
2019. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyanok, akiket apa nen szeretett, és ahhoz vannak szokva, hogy teperniük kell minden kis szeretetmorzsáért.


De ez megint csak emberfüggő.

2019. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Annyira borzasztóan tetszett egy férfi. Talán meg hasonlót se éreztem soha, hogy ennyire rajongjak valakiért.

Egy ideje leszar azóta elbizonytalanodtam... szóval az állításod nem igaz.

Foglalkoztat még mindig, de egyre kevésbé.

2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!