Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belemenni egy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy barátság extrákkal kapcsolatba, úgy hogy a lány már az elején szerelmes?

Figyelt kérdés
Mindketten tudják, hogy a másik mit érez (a lány szerelmet és szexuális vonzalmat, a pasi barátságot és szexuális vonzalmat). A lány elméletileg elfogadj, hogy a srác nem akar többet. Bele mernétek vágni?
2018. júl. 19. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem! A végkifejlet ugyanis borítékolható!

A lány sírva fog szenvedni, a fiú pedig megbánja, hogy belement az egészbe. Érdemes inkább olyat választani, ahol mindkét fél egyértelműen csak testi kapcsolatot akar.

Bár én úgy gondolom, ilyen esetekben az egyik mindig többet akar.


Azért hozzátenném, nálunk is így indult két évvel ezelőtt, eleinte csak szex volt, én már fülig szerelmes voltam a páromba, ő még nem, sőt, állította, hogy komoly kapcsolatot sem szeretne. Mégis, pár hónap elteltével egyre több időt töltött nálam, majd egyszer csak közölte, hogy belém szeretett. Mára már azt mondhatom, jobban odavan értem, mint én érte. Tehát ilyen is van.

Mi nagyon szeretjük egymást és nagyon örülök neki, hogy türelmes voltam az elején.

2018. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A lány azt hiszi belefogsz szeretni, nem elfogadja, hanem reménykedik. Előfordulhat, hogy teljesen bekattan és majd féltékenykedik, kérdőre von, mint egy barátnő. Utána meg sokkal jobban fog fájni neki az igazság, miszerint nem szerelemből szereted őt és “kihasználtad”.

Kevesebb esélyt látok arra, hogy elfogadja és beletörődött, hogy teljesen nem kaphat meg, így maradt csak a szex ès beéri ezzel.. nem zárom ki mert van ilyen lány is.

2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#2

Milyen jó, hogy a saját példáddal egyből rá is cáfolsz az elméleti válaszodra.

Ez annyira jellemző a gyk-s megmondókra.

A képernyő mindent elbír, csak ha elnézel fölötte, akkor pofán bax a valóság. :D

2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes olyan hitelt felvenni, amiről már az elején tudom, hogy képtelen leszek visszafizetni? Kb. ennyire értelmes ez a kérdés. Mégis mi a fenében bízol?
2018. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"A lány elméletileg elfogadja, hogy a srác nem akar többet."


Elméletileg(sem).Gyakorlatilag pedig vágyik, és/vagy törekszik arra, hogy a férfi is érzelmileg kötődjön.


Tehát ebben a helyzetben a nő ki van szolgáltatva a férfinak, ebből eredően nem etikus a nőt "használni".


Érdemes-e úgy élni, hogy felelősségem teljes tudatában az önzőségemet választva figyelmen kívül hagyom mások érzelmeit és/vagy igényeit, egy azonnali kielégülés érdekében?


Vagy úgy érdemes, hogy lemondok egy azonnali örömről, de hosszú távon kielégül a lelki ismeretem, hogy "igen, becsületes voltam"?


A döntés a tiéd.

2018. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A lánnyal szemben egyáltalán nem fair, mert szenvedni fog; sőt, igazság szerint már azzal szenved, hogy "elfogadja", hogy csak szexet kaphat, de érzelmeket nem.
2018. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy benne, hogy nem fogsz beleszeretni, akkor nem.

Hiába mondja a lány, hogy elfogadja, igazából csak titkon reménykedik, hogy ha elkezdtek szexelni, akkor érzelmileg is elkezdesz majd kötődni hozzá és happy end meg love story lesz az egész.


Azt viszont soha nem értettem, hogy ha megvan a szexuális vonzalom és a barátság, akkor hogyhogy nincs szerelem? Nálam a szerelem pont ebből áll: az illető a legjobb barátom és szexuálisan is vonzódom hozzá.

Ha mind a kettő megvan, mi az oka, hogy nem akarsz tőle mást, csak szexet és barátságot? Komolyan nem értem:D

2018. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne. A lány bármit mond, azon fog pörögni, hogy megfogja a másikat és csak sírás lesz a vége.

A barátág fogalmát meg ne mocskoljuk be, mert a barátainkkal nem fekszünk össze. Főleg a fent említett esetben nem.

2018. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!