Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe sokáig szerelmes voltam. Nagyon sokáig. Még a barátként is mellette voltam, hátha észrevesz. Sokat változtam előnyömre, a lány viszont inkább hátrányára. Érdemes egyáltalán foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Egészen addig próbáltam felkelteni a figyelmét, smíg be nem pasizott. Akkor sok boldogságot kívántam, és elváltak útjaink. Közben eljárhattam egyik munkahelyről edzeni, és a teremben ragadtam. A lány viszont bent volt egy majd három éves kapcsolatban, ahol bizony kicsit elhagyta magát. Szét is mentek, mi meg utána pár hónapra találkoztunk. Azóta a lány próbálkozik nálam. Nagyon szerettem, de mikor közölte, hogy köztünk nem lehet semmi, akkor szar volt. Sokáig vágyódtam utána, és szexelni csak azért is szexelnék vele, de ér annyit az egész macera? Vagy elegánsabb lenne, azt mondani, hogy legyünk csak barátok. Komoly kspcsolatot nem szeretnék vele, és mielőtt megszóltok. Nem azért mert kicsit elhagyta magát, felszedett kis husit. Azért, mert átlagosan, de szeretve nem kellettem, most sportosan minden további gond nèlkül velem lenne. Ez a dolog meg nem tetszik. Nem kedvelem ha valaki csak a külsőségekre megy.
2018. szept. 13. 21:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Ő korrekt volt veled, nem tetszettél neki, ezért nem hülyített, megmondta, hogy nem lehet köztetek semmi. Te meg bosszúból most megdugnád párszor, aztán megmondanád neki, hogy viszlát, nem kellesz. Bravo.
2018. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem. De szerintem ezt te is tudod. Másrészt meg sűt a soraidból a düh, harag, meg nem bocsájtás.Szóval van még ott a háttérben érzelem, de hogy itt te fogsz sérülni az tuti, mert ha lefekszel ezzel a nővel, akkor véged.


Sose menj olyan kapcsolatba ahol a két fél közül a külsőségnek ekkora jelentősége van valamelyiknél. Mert ha bármi történik veled, és a külsőd esetleg torzul, akkor az ilyen sekélyes ember nem fog melletted állni, és nem fog segíteni neked a talpra állásban, hanem lépni fog a neki aktuálisan tetsző külsőre. Aztán ha megint fel fogsz állni akkor vissza kuncsorogja magát.. Nem kéne az ilyen ember.

2018. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Sokáig vágytam rá. Szexet is elképzeltem már vagy ezerszer. Kívánom is a szexet vele. A kapcsolatot azért nem, mert felszínesnek tűnik, akit inkább a külsőségek vonzanak , mint az emberi értékek. Nem bosszúból nem akarok kapcsolatot.
2018. szept. 13. 21:20
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
2 Ha valaki valakit szeret, azt eltorzulva is szereti. Akár hogy is van. Maximum segít neki, hogy vissza tudjon térni ahhoz, aki volt a tragédiája előtt volt. Az nem azt nézi, hogy te milyen izmot növesztettél, meg mekkora pocakod van-ha van, hanem a lényedet. Az emberi test változtatható mindig-csak türelem és idő függvénye. A lélek nem változtatható. Az üres az mindig üres marad. Azt te nem tudod értelemmel és ésszel megtölteni. Az mindig sötét marad. De gazdag lélekkel már bármi lehet belőle.
2018. szept. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Féreértesz. Bennem semmi düh, meg harag nincs a lány iránt. De elmúlt a szerelem, szexuálisan viszont izgat. Ha akkora tapló lennék, akkor nem dilemmáznék a dolgokon, hanem megtenném, aztàn viszlát.
2018. szept. 13. 21:25
 6/24 A kérdező kommentje:
Most vannak azok a beszélgetések, amit olvastam is valakitől, hogy engem kellett volna választania, mert milyen jó ember, meg rendes, meg a gondban is mellettem voltál témájú dolgok. Az a nagy helyzet, hogy átlagos formával bent sem voltam a választhatók körében.
2018. szept. 13. 21:32
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, mert félő, ha bárhogyan kezdesz vele, újra belé szeretsz.
2018. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
És azt miből gondolod, hogy a külsőd miatt adott most neked esélyt??? Akkor volt egy komoly kapcsolata és nem akart félrelépni. Most hogy szabad lett, másként tud rád nézni. Lehet, hogy köze nincs az egésznek a külsőségekhez.
2018. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

"A kapcsolatot azért nem, mert felszínesnek tűnik, akit inkább a külsőségek vonzana"

Aha. Szóval mióta "kicsit elhagyta magát", már nem kéne neked, de ő a felszínes :D

2018. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
7-nél nagy pont van. Tuti hogy bele fogsz zuhanni, ezt boritékolva is át lehet adni..és akkorát fogsz sérülni mint tán soha még eddig.
2018. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!