Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak nagyon rafinált csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nagyon rafinált csajok?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne megismerkedni egy talpraesett,kitanult csajt akire azt mondhatom nevetve hogy nézd(-a) de „rafináááátt” 😄😄

Nem arra gondolok hogy kéne rafináltnak lennie hogy kell elcsábítani egy férfit ahhoz azért nem mindig kell sok ész,hanem csak szimplán az életben,bármiben.Ez engemet annyira vonzana,de nincs szerintem ilyen csaj.


2019. jan. 15. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

“Engemet”

Itt bukott a sztori. Gyári melósként erről ne álmodozz.

Csakmert gyári melósozni mostanában divat itt.

2019. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező nem gyári munkás. Hanem cigány. Azoknál menő a "rafinált csaje".
2019. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Vannak. Úgy lehúzzák a férfiakat, párhuzamosan akár többet is, hogy ihaj. Ha neked ez kell...
2019. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
89%
a legtöbb az úgy ki semmiz hogy észre se veszed
2019. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem gyári melós vagyok,se nem cigány,úgy írtam hogy engemet,maj megtanulom helyesen írni,nem lehet mindenki tökéletes,de neked egész életedben így írnám csak azért hogy szokjad.

Nem olyat keresek aki pénzzel húzna le,nem így értettem,akármilyen témában.

2019. jan. 15. 18:00
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Szóval egy kamugépet keresel?
2019. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. jan. 15. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, vannak-és akin látják, hogy vevő erre, azzal játszanak. Míg bele nem szeretnek.
2019. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi ég a hülyeség 😂😂

Jó felhozok egy példát de mondjuk ez csalás, és nem szabadott volna de hat muszaj volt

Kémia doga votl és összesen 15 percünk volt ra. Miket elkérte a lapot én nem adtam be, egész órán írtam a barátnőmmel mert szart se tanultam

Na hat óra végén épp rakta volna el a dolgozatokat, de a barátnőm nagy eszével odament a tanarhoz és elkérte a dolgozatát mert valamit rosszul irt le

Na akkor csusztattam be az enyémet is

Azóta is vihogunk ha eszünkbe jut ez a hülyeség

Amúgy meg 5 lett

Szóval ha ilyen nagyon rafináltat akarsz akkor az már a 16tol már találsz hisz elég okosnak kell lenni pl egy sima puska használatához mert gyakran buknak le

Mindenkibe van ilyen kis radinaltsag csak nem mindenki meri

Gondolj bele ha a tanár észrevette volna h egész órán írtam azt a bizonyos 15 perces ropit (mert amúgy az orra előtt ültem, dogan meg a fuzetem volt)

Kicsit nézz körül, sulitars, munkatárs meg iylen helyeken

Mert már az is rafinaltnak számít ha valaki kicselezi a jegyellenort

2019. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Székely lany kell neked
2019. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!