Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-25 évesen, ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 évesen, ha valakinek nem volt semmilyen kapcsolata, arra miért mondják hogy "sokáig" nem volt kapcsolata és kései szűz hisz nem rég született emberről van szó?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem rég született? Ez viccnek is rossz. Másoknak 30 éves korukra karrierje, családja van és egy összeszedett élete, mert végig ezen voltak. Nem azt mondom, hogy el vagy késve, de fogjátok fel, hogy nem értek rá, mert ezzel a mentalitással itt fogtok rohadni ebben a nyomorult helyzetben 40 évesen is.
2019. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#3, a férjem 29 volt, amikor összejöttünk és én vagyok az első barátnője. Sosem néztem le emiatt, sőt... az én értékrendembe így passzolt tökéletesen már akkor is. A szex érzelem nélkül semmit sem jelent, nem ettől leszel ciki vagy menő.
2019. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Aztán mit csináltál az elmúlt 6-7évben? Legóztál? Nem értem. Picsogtok itt hogy "juj de rossz nekünk mert bla-bla...". Aztán MINDIG KIDERÜ hogy:

-Nincsenek barátaid

-Nem jársz sehova

Segítek! Járni kell valahova...BÁRHOVA!

2019. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem se vót még, oszt akkó mi van, hö? Frusztrált vagyok én is miatta kicsit, de ez van. Nehezen ismerkedem, barátaim se nagyon vannak már, Ahogy telnek az évek egyre fostosabb a szociális életem. Anyagilag meg persze egyre jobb. Itt lehet van valami fordított arányosság vagymih... De nem sokra megyek vele, ha csak magamnak harácsolom a pénzt. Pont ezért nem értem miért mondják sokan, hogy a nők anyagiasak. Én egy nővel se jutottam el addig, hogy az egzisztenciám felől érdeklődjön.
2019. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!