Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg beteges lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges lenne, hogy közel az 50. életévemhez még most is 20-29 év közötti barátnőm vannak?

Figyelt kérdés

Kb 30 éves korom óta mindig 20+-os barátnőm vannak.

A jelenlegi barátnőm most 27 éves miközben én idén leszek 50.


A környezetemből többször megkaptam,hogy nem teljesen vagyok normális,de nekem a húszévesek tetszenek.Sajnálom de nem vonzódom a korombeli nőkhöz.



2019. jan. 18. 18:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
8%
Nem beteges,teljesen normális.Én se rajongok a 35+-os nőkért.
2019. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%

Ne érdekeljen ki mit mond erre. A te eleted a te döntésed. Azért elsz ,hogy magadnak felelj meg ne másoknak. Ha neked így jó akkor így, ehhez senkinek semmi köze . Ez csak rad a és nőre tartozik akivel együtt vagy. Nem értem az embereknek miért nem mindegy ki kivel van együtt mintha hatással lenne az életére úgy csinálnak. Ugyan az mint amikor engem leneznek ,hogy a nőket szeretem

N24

2019. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Még este sincs, azt már írod az álmaidat?
2019. jan. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%
Ha téged és a kislányt nem zavarja, nem tök mindegy, mit mondanak?
2019. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
50 évesen még mindig ott tartasz, hogy jajj, mit gondolnak rólam mások. Bár ha folyton váltakoznak a barátnők, akkor valami mégsem stimmel, mert nem sikerül megtalálnod a megfelelő társat.
2019. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azokat a lányokat minősíti, hogy a faterjukkal dugnak kb.
2019. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
16%
Kit érdekel ki mit mond?? Egész 55 éves koromig voltak 18-25 közötti barátnőim. Arra kell csak vigyázni, gyerek ne legyen és a párod ne tudjon róla. Más meg azt mond amit akar.
2019. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Igen ez így most nem fog jól hangzani,de csak azért mondom el mert úgyse tudjátok hogy ki vagyok.Nem tudjátok elárulni a barátnőmnek.


Szóval azért szakítottam az aktuális barátnőimmel,mert abba korban voltak már hogy betöltötték a harmincat.

2019. jan. 18. 18:43
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
Én meg az apámmal egyidősekhez nem. Most egy elég necces, de állok vele szemben, és látom, milyen öreg, milyen más a bőre, és kivagyok tőle
2019. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

álmodozó kérdező provokatív kérdése

gondolom te teszed be állandóan azt a diagramot mindenhova, hogy a férfiak egyre szexibbek lesznek a kor előrehaladtával, a csajok meg egyre csúnyábbak

2019. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!