Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg beteges lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges lenne, hogy közel az 50. életévemhez még most is 20-29 év közötti barátnőm vannak?

Figyelt kérdés

Kb 30 éves korom óta mindig 20+-os barátnőm vannak.

A jelenlegi barátnőm most 27 éves miközben én idén leszek 50.


A környezetemből többször megkaptam,hogy nem teljesen vagyok normális,de nekem a húszévesek tetszenek.Sajnálom de nem vonzódom a korombeli nőkhöz.



2019. jan. 18. 18:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%

Inkább az a szánalmas, hogy "aktuális barátnőid" vannak vén fejjel.

Meg hogy 30 évesen meneszted őket, mikor te majdnem 2x idősebb vagy.

Álmodik a nyomor.

Én bácsinak szólítom a veled egykorúakat.

2019. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

#6 válaszoló

Igazából szerintem nem minősíti a lányokat.Mostani barátnőm is azt mondja hogy ő mindig az idősebb érettebb férfiakhoz vonzódott.


Mert 40-50 éves már nem jár el bulizni komolyan veszi az életet,nem csalja meg fűvel fával.És amit nagyon szeretek mindig ezt mondja nekem,hogy velem biztonságban érzi magát minden szempontból.

2019. jan. 18. 18:58
 13/35 anonim ***** válasza:
92%

És amikor betöltik a harmicat,észrevesz,hogy megváltozott az arcukon,a testükön valami? Inkább ez a "beteges",nem a kor.Ezzel kéne valamit kezdeni.

Egyébként nekem mindegy,azzal vagy akivel jól esik.De látom azért saját magad zavarod,az pedig annyira nem lehet jó.

2019. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
Jól átvernek a nők szerintem ezzel a dumával.Neked ez legyezgeti a hiùságod és észre sem veszed a valóságot.(Előző)
2019. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
9%
Nem beteges. Ha megkaphatod őket, miért ne?
2019. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
10%

Én egy tizessel idősebb vagyok. És mindig bejötek nekem is a fiatalabb nők. A második feleségem 15 évvel fiatalabb volt tőlem. Utána/közben volt egy barátnőm, aki 20 évvel volt fiatalabb nálam, de kb. 20 évig tartott a románc. 48 évesen 24 éves barátnőm volt. De nekem nincs lecserélési kényszerem. De azt utálom, ha egy 30 éves nő nénikés lesz.

Akkor mit kezdhetnék az 50-60 körüliekkel? Persze közöttük is van fiatalos gondolkodású, de ritka.

2019. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
Azt tényleg én sem értem, hogy a 30. szülinapjukon éjfélkor történik valami? Másnap ráncosan, őszen ébrednek?
2019. jan. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok személyeskedni,de nem tötént valami egy közeli nő rokonoddal ennyi idősen,vagy valami hasonló?Mert ez a szám nagyon mély nyomott hagyott benned.(13)
2019. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Nem személyeskedsz,tudtommal nem egyszerűen ez egy tudatalatti dolog hogy betölti a 30.évét és utána elkezdenek zavarni olyan dolgok benne,amit addig nem vettem észre.
2019. jan. 18. 19:30
 20/35 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ez a Diagram Béla lesz.


Tudom, itt sokan mondják, hogy a nők villogni akarnak a barátnőik előtt a pasijukkal - ezek szerint a barátnőimnek senki nem szólt, de soha nem nevettünk ki senkit, akármilyen fazonnal is jelent meg.


De ha elhozná bemutatni 50 éves Józsi bácsit... nyilván akkor sem nevetnénk, de sok lopott pillantás menne köztünk, hogy mit keres itt a bácsi, ez vicc-e.

2019. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!