Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg beteges lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beteges lenne, hogy közel az 50. életévemhez még most is 20-29 év közötti barátnőm vannak?

Figyelt kérdés

Kb 30 éves korom óta mindig 20+-os barátnőm vannak.

A jelenlegi barátnőm most 27 éves miközben én idén leszek 50.


A környezetemből többször megkaptam,hogy nem teljesen vagyok normális,de nekem a húszévesek tetszenek.Sajnálom de nem vonzódom a korombeli nőkhöz.



2019. jan. 18. 18:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
37%
#20 Menőnek számít a fiatal lányok között középkorú kannal dugatni magukat, így igen, villognak vele.
2019. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
92%
Érett lehetsz az éveid alapján, de agyilag nem vagy az. Egy örök tinédzser maradtál. Ez viszont a valóság.
2019. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Igen sok ilyen pillantásban volt részem az évek alatt.Meg a legtöbben ilyenkor azt gondolják,hogy biztos gazdag vagyok pedig ez nem igaz,nagy nem.

Belegondolva igazából anyagi értelemben nézve semmim sincs.


Kocsim csak azért van,mert a cég adja a pozíciomhóz személyi használatra, ahogy telefont és a laptopot is.


Saját lakásom sincs azt is csak bérlek egyet a belvárosban igaz egy szebb helyen de akkor sincs sajátom.

2019. jan. 18. 19:40
 24/35 anonim ***** válasza:
79%

"Menőnek számít a fiatal lányok között középkorú kannal dugatni magukat, így igen, villognak vele."


Szánalmasnak számít, ugyanis nem kihívás. Vén kecske is megnyalja a sót.


50-es soha nem volt menő. Lehet, hogy akkor, mikor az átlagéletkor 40 volt, igen. Meg lehet cigányok közt.

2019. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen csak szellemileg megrekedtél egy 20 éves szintjén, van ilyen. Gondolom a barátnőidnél sem szempont az értelmi képesség, csak a kor, meg a külső, így nincs gond. Ha ő beéri egy idiótával, az az ő baja, élvezd ki nyugodtan. Egy okos, értelmes, érett nőnek te úgysem kellenél, mivel nem ütöd meg a mércét.
2019. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy egy jómódú, 30-as pasi bizonyos körökben menő, de nem egy 50-es.
2019. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
9%
Nem tök mindegy nektek?Kezdenétek olyan nővel aki a kérdezővel,vagy korabeliekkel tölti az időt?Ha nem,akkor teljesen mindegy.Ha igen,akkor meg féltékenyek vagytok.
2019. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
92%

"És amit nagyon szeretek mindig ezt mondja nekem,hogy velem biztonságban érzi magát minden szempontból."


Nagy biztonságban fogja akkor is érezni magát, ha egy 53 éves férfi lecseréli három év múlva, mert betöltötte a harmincat?


Mit gondolna rólad most, ha tudná, hogy erre készülsz?


Nem lehet, hogy az az általad emlegetett tudatalatti ok, ami miatt a nők 30 éves korában hirtelen késztetést érzel arra, hogy az addig kívánatosnak tartott, gyakorlatilag lányod korú fiatal nőtől megválj, az az, hogy félsz a tartós elköteleződéstől és az azzal való felelősségvállalástól, és ezért kívánsz gyorsan megszabadulni egy olyan nőtől, akinek az életében lassan már a közös jövőben gondolkodás, jó eséllyel a családalapítás lenne aktuális (feltéve, hogy nem valamifajta érdekből vagy apakomplexusból van veled)?


Apunak huszonéves korom óta van egy - számomra eleinte fura és kissé idegesítő - szokása, hogy ha ismeretlen közegben kettesben vagyunk, lépten-nyomon bedob egy "Kislányom, ...." kezdetű mondatot, pedig otthon, vagy ismerősök jelenlétében vagy a nevemen, vagy a becenevemen szólít, nem "kislányomnak'.


Már voltam vagy harminc éves, mire egyszer tripla ejtőernyővel leesett a tantusz, hogy azért csinálja, nehogy a párjának vagy a szeretőjének gondoljanak.

2019. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Azert az egyiket felesegul vehetned. Nem jo dolog orokke csak baratnonek lenni...

Kerdezo, nem az a baj veled, hogy fiatalabbak nalad, hanem hogy nem veszed oket komolyan es nem tiszteled meg oket azzal, hogy valamelyik mellett lehorgonyozz vegre.

2019. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csinalhatod kb 55 nagyon max 60 éves korodig, aztán a kutya se fog törődni veled. Ha neked megéri, hajrá. Én elég szomorú lennék, ha egyedül kéne megrohadnom egy albérletben...
2019. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!