Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a megismerkedünk egy férfivel és akit orálisan is kielégít egy nő?

Figyelt kérdés
Az a férfi a nő mellett marad. És olyan lesz mint egy kis cuki ragaszkodó kisgyerek. Lehet hülye a kérdés XD
2019. jan. 22. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
¯\_(ツ)_/¯
2019. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert alig találni nőt aki élvezi a szexet, és még jó is benne. A szétteszem a lábam, 10 másodpercenként nyögök egyet elég gyorsan unalmas lesz. Viszont most mindjárt megcáfol az ügyeletes női kommandó, hogy a nők márpedig brutálisan jók és odaadóak az ágyban, csak a férfiak a gyengék. Oké, gondoltam...
2019. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

Én nem így látom.

Szerintem a kettő nem függ össze. Mármint attól, hogy én orálisan kielégítek valakit, attól még nem biztos hogy velem marad.

De szerintem maga a szex a fontos, nem az oral onmagaban.

2019. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok biztos benne, hogy értem a kérdést.

De azt szokták mondani, hogy a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol. Nyilván sokat dob egy kapcsolaton ha a szex is jó és nem csak 10 perc egy pózos reszelésből áll. Az emberek többségének igénye van arra, hogy az orális szex is a dolog szerves része legyen. Viszont önmagában nyilván édes kevés ahhoz, hogy egy férfi rajongjon érted.

2019. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%

A férfi szívéhez a legrövidebb út a nő száján keresztül vezet.

Lehet pfujolni, lepontozni, de ez a szikár tényvalóság.

2019. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

#2 talán a nők is szeretnék a szexet és akarnák ha a ferfiak nem vennék a el nők kedvet tőle. Ha a nő is ugyan úgy eljutna az orgazmusig nem csak a férfi

Ha a férfi nem csapná össze a szexet és az orlalt . Ha a férfi nem csak a saját önös örömét nézné a szexben hanem azt is hogy a nő elélvezzen

2019. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, a technikád az oka.

32/f

2019. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

Mert egy cuki ragaszkodó kisgyerek.

Én nem vettem észre még efféle összefüggést, perdig kapták már be páran. Persze nekem is megvan a magam gyengéje. Viszont az nem az orálban keresendő. Hova tovább, szánalmasnak találom, akit ennyivel le lehet venni a lábáról.

2019. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
Inkább a kérdés legyen hülye, mint a lány pipázási technikája. 😊
2019. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A kérdés lehet hülye, de van benne igazság. Konkrétan szexel együtt értettem nem anélkül.

És valljuk be a férfiak vágynak erre, még ha azt mondják jó nem baj, ha nincs. Szerintem. Bocsánat kicsit hülyén fogalmaztam.

Nekem ez a tapasztalatom, bocsánat ha ezzel bárkit is megbántottam. Valaki írta, hogy rossz a technikám :)) nem a technikára gondoltam.

2019. jan. 22. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!