Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a megismerkedünk egy férfivel és akit orálisan is kielégít egy nő?

Figyelt kérdés
Az a férfi a nő mellett marad. És olyan lesz mint egy kis cuki ragaszkodó kisgyerek. Lehet hülye a kérdés XD
2019. jan. 22. 22:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Több kapcsolatom volt már, komoly és csak szexkapcsolat. De a a legtöbb férfi azt mondta, hogy akivel nem jó a szex az a kapcsolat sem lesz hosszútávú.
2019. jan. 22. 23:12
 12/26 anonim ***** válasza:
81%
Több nőismerősöm van, aki elvből nem szopja le a barátját, férjét. Vagy mert undorodik ettől.
2019. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

Én is megteszem a férjemnek,kölcsönös nálunk,le is ribizett az a kolléganőm aki nyiltan tűri hogy ura más nőkhőz jár szexért mert ő kb kényszerből szétesszi és fekszik erre nevelték a szülei..

40N

2019. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
29%

Én nőként is ezt mondom,aki szar az ágyban,kb tul esünk rajta azt én is reptettem,mivel nem szeretek szenvdeni orgazmust szinlelni..

40N

2019. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%

Pont arra utaltam, hogy bizonyára jó akkor a technikád. Ez a nem baj, ha nincs, egyáltalán nem igaz. Súlyos probléma, ha nincs, de önmagában nem minden.

32/f

2019. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
55%
Az emberek többsége szeret szexelni és általában azzal szexel, akivel együtt van. Érthető, hogy a jó szex számít... Nemtől függetlenül.
2019. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
20%

Látom megjöttek lepontozni a szar szexben részesülő savanyú szőlősök.

Igen minden nő és férfi vágya egy szar kapcsolat szar szexxel,és a félrebaxosdi...

40N

2019. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Mindig meg fogom kérdezni, ha látom ezt. "A belső megtart, szex hozzáláncol."


Mi a különbség a megtart és a hozzáláncol közt?

2019. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

Elég hülyék vagytok ha nektek egy pipától lesz egy nő fontos!

F36

2019. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

Szóval, leszoptad és melletted maradt?

Akkor ez 1 db ember. Mert, ha melletted van, nem tudtál lecumizni mé másik ezret, hogy statisztika is legyen belőle, nem?

A kérdés full értelmetlen és csak a szopás miatt nem marad melletted senki.

2019. jan. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!