Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha a megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a megismerkedünk egy férfivel és akit orálisan is kielégít egy nő?

Figyelt kérdés
Az a férfi a nő mellett marad. És olyan lesz mint egy kis cuki ragaszkodó kisgyerek. Lehet hülye a kérdés XD
2019. jan. 22. 22:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
82%
Jó sokan lehettek abban a kapcsolatban. A fene a gusztusod.
2019. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

20 és 21: egy hozzászóló írta hogy savanyú a szőlő...

Na de... ha tetszik ,ha nem tetszik az esetek nagy többségében így van.

A munkámból kifolyólag sok emberrel beszélgetek és sok férfi elmondja ezt, amit itt kérdésként feltettem.

De mielőtt valaki félreértené, vagy már megtette. Én nem állnék szóba olyan férfivel, aki csak egy pipában méri a nőket.

2019. jan. 23. 14:46
 23/26 A kérdező kommentje:

18: megtart nálam azt jelenti hogy valami megfog az illetőben...aztán van ami még hozzá is làncol az duplán jó. Különbség annyi hogy a megtart utan jön a hozzáláncol. De történhet fordítva is XD

De egyébként ha két ember jól kijön egymással akkor megtartják egymást. De ezen így még nem gondolkodtam :D

2019. jan. 23. 14:55
 24/26 anonim ***** válasza:
49%

Sose értettem egyesek milyen jogon ítélnek el másokat akik kölcsönösön szeretkeznek és nem csak egy síkúan ahogy szabadna.. Aki ne szeret szopni nem szopjon,de ne állítson már pellengérre senkit mert ő meg élvezi,ezt úgy mondom h nem tudok cumizni garatreflex miatt de nem k-rvázok le senkit mert ő meg simán megteszi mivel ami két ember közt kölcsönös az nem bűn,még két egynemű közt sem,mivel szeretik egymást,a kölcsönös jó szex alap,eleve nem bűn csak vallássérülteknél,ők vájkálnak mások bugyijában folyamatosan a frusztrációik miatt..

36N

2019. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
49%

A válások számát nézve, marha szuper az egész társadalom, a "megtart" és a "hozzáláncol"-lal együtt. Kb. az van, hogy rózsaszín köd, jajjjj de szeretem, hozzáláncolódom éjjel-nappal, aztán rájössz hogy egy tucatemberkével vagy együtt, felszínesség, unalom, egoizmus.


Már pedig a szex hosszú távon csak keveseknek adatik meg hogy jó legyen! Ezen kár is vitatkozni, az a maréknyi ember aki ilyenkor bizonygatja hogy neki még 15 év házasság után is jó, na ők a bizonyíték erre!

2019. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő, mert nem szopjuk le a fél világot? Fuh. xD Na, jó éjt nektek -én olyan mellé fekszem, aki nem csak a szám miatt ragaszkodik hozzám.
2019. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!