Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiúk miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiúk miért nem képesek harcolni egy lányért aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a mai fiúk nagy része ma már egyáltalán nem élvezi, ha udvarolni kell egy lánynak! :O Kérdezem, hogy miért nem? A flört és izgalmas játszadozás, az élet egyik legszebb és legizgalmasabb időszaka szerintem, mindkét félnek! A flört nélkül az élettünkből kihagyunk valamit, egy szép dolgot... Valamivel kevesebbek leszünk... A flört képessége minden nőbe, minden férfiba BELE VAN KÓDOLVA! A flört képessége olyasvalami, amit nem megtanulunk, hanem már velünk születik! :) Az állatoknál is, minden hím és nőstény tudja, mi a dolga: a nőstény kiválasztja a neki tetsző hímet, a hím pedig igyekszik megszerezni a lány kegyeit! :D A páva példáúl gyönyörű tollaival igyekszik elcsavarni a lány fejét. De azt vettem észre, ez az egész hagyomány nálunk embereknél kezd megdögleni... :P Mi történhetett? Mi lehet a változás oka? Miért kezd megváltozni az, ami egy harminc éve még szinte rendíthetetlen volt? Az udvarlás szerintem nagyon fontos! Ezzel tudja a lány elérni, hogy a fiú megdolgozzon érte és elérje, ne csak a szexre keljen.
2010. jún. 30. 07:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nos én annyira képes vagyok harcolni egy lányért, hogy múltkor a zsaruk vittek el...
2010. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, úgy veszem észre, nincs igény a lányoknál erre. Kb. pár perc alatt eldöntik, össze fognak-e jönni, vagy nem, ha már egy kicsit dolgozni kell a dologért, kerenek egy "könnyebbet"...
2010. jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
mert ribbbanckodnak, azért ununk bele az udvarlásba
2010. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Azért nem harcolunk mert nem éri meg tizenévesen.
2010. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Most őszintén minek szenvedjünk, emberek vagyunk, miért játszadoznak velünk? Ha nem megy könnyen helló szia szevasz. Van annyi csaj.
2010. jún. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez miattunk férfiak miatt van. Hagytuk elszállni a nőket és az agyukra ment. Ragyavert arcú trágár ribancok is szóltak már hozzám úgy mint a cselédhez. Röhej. Azért mert a hülye palik kinyalták a seggét. És elhalmozták mert "jól néz ki". Most pedig úgy kérdezi tőlem hol van a HR iroda, hogy azt mondom ne is menjen fel, mert az állást Én hirdettem, viszont ez az affektálós "senkivagyhozzámképest" leereszkedést nem hallottam még soha, és ebben az épületben nem is fogom. Ilyenkor már hiába vesz vissza, kér elnézést. Tudatom vele hogy én vagyok a fal, ő pedig a gumilabda és jó nagyot pattant az ellenkező irányba...

Magánéleti szempontból inkább nem is írok...

2010. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, nagyon el vagytok szállva.
2010. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
mert nem kell harcolni. ha vkinek nem jösz be az egyből lekoptat, változtatni nem tudsz rajta, max jönnek ide a kérédsek h hogyan tudod lekoptatni a nyomulós fiut.
2010. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert sok lány 2 perc alatt kapható bármire. Akkor a pasik minek küzdjenek??????
2010. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mert - köszönhető többek között a drága médiának - a d*gáson kívül már nem jelent nekik semmit egy kapcsolat.

És hát miért harcolnának valakiért, amikor mást anélkül is megkaphatnak? Miért legyenek normálisak, amikor a taplókhoz sok nő még jobban ragaszkodik?

Persze kivételek vannak. De valami nagyon nincs rendben.

2010. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!