Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nők érvényesülésének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők érvényesülésének útjába gyakorlatilag semmi nem áll, mégis az internet, média tele van a panaszaikkal, hogy milyen nehéz nekik mindenben, miért ez az áldozat beállításuk még mindég?

Figyelt kérdés
Lehet, most így hivják fel magukra figyemet, mert ez nem becsületes dolog...
2019. jan. 24. 03:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
7%

"Az, hogy x százalékkal kevesebb fizetést kapnak"

és hány százalékkal dolgoznak kevesebbet a fizetésért?


"hogy szülés után nem veszik őket vissza a munkahelyre"

senkinek sem kötelező szülnie..


"hogy ha szexuális erőszakot követnek el rajtuk, az a társadalom szemében az ő hibájuk"

Egy férfinak meg egyenesen el sem hinné ezt senki... az jobb?

2019. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
88%
"senkinek sem kötelező szülnie.." - Bárcsak a te anyád is így gondolta volna, mikor még lehetősége volt dönteni, hogy melyik testnyílásába engedi be apádat...
2019. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
79%
Dolgoztam egy webshopnál. Voltak ötleteim, amikkel elő is hozakodtam, meg is valósítottuk, jó volt a cégnek, de egy köszönömöt sem kaptam, még rendesen be sem voltak hajlandók jelenteni, csak a kötelező minimálisra, a férfi főnök úgy adta elő a megvalósított ötleteimet, hogy azok az ő ötletei voltak. Miután eljöttem, persze ment a hízelgés, hogy milyen jól dolgoztam pedig. Tudjátok, kapják be... Addig kellett volna megbecsülni, amíg ott voltam és tudtak volna motiválni, ehelyett elvették a kedvem, és azt érték el, hogy állást keressek.
2019. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
4%

39, ez a szüleid hibája, az ő felelősségük, egyéni probléma. A szülő felelőssége, hogy odaadja-e azt a fejlesztő játékot vagy hogy hajlandó-e foglalkozni a gyerekével.

Mi 4-en vagyunk testvérek, 3 lány, 1 fiú. Tudományos gyerekkönyveket, ismeretterjesztőkön és természetfilmeken nőttünk fel, mindig szorgalmazták a tanulást, támogattak minket az egyetemen. Ahogy az ismerőseim többségét is, nemtől függetlenül.

Ilyen egy normális szülő.

2019. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
79%

#44

Nem tudom, feltűnt-e, hogy szándékosan sokszor használom az "általában" és a "sokszor" szavakat, azokat nem a kismanók írták oda, hanem én, nem véletlenül. A személyes tapasztalataimat pedig direkt külön bekezdésbe raktam, "Nem tudom, másoknál mi volt a helyzet" kezdéssel, sőt, utána még külön ki is emeltem, hogy a személyes kitérő után visszatérek az általános dolgokhoz. Csak szerettem volna saját tapasztalatokon keresztül megmutatni, hogy nem csak az elmaradott, világ szélén lakó, tanulatlan rétegekben létezik a probléma.

Szövegértés..?

2019. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
0%

"Bárcsak a te anyád is így gondolta volna, mikor még lehetősége volt dönteni, hogy melyik testnyílásába engedi be apádat..."


Ebben speciel egyetértünk... anyám ti. egy gyökér ;)

2019. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
92%
"Ebben speciel egyetértünk... anyám ti. egy gyökér" - Hát, akkor érthető, miért gondolkodsz így, kaptál egy pocsék mintát, kár, hogy olyanoknak is lehet gyereke, akiknek nem kéne, hogy legyen, mert ilyen defekteseket termelnek ki.
2019. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
56%

#43 ez eléggé offtopic. Szerintem mindenki találkozott már ilyen vezetővel, hiszen általában ilyen személyiségű emberek lesznek vezetők, és a vezetők a beosztottjaik munkájából, ötleteiből élnek.


Egyébként engem elnyomtak! 8 évig játékfejlesztőként dolgoztam vállalati helyett, és mikor a vállalatiba kerültem vissza, junior programozó lettem, mint 9 évvel azelőtt!!! Diszkrimináltak! A szemét soviniszta állatok!!!!44444

Ja mondjuk nem ismertem a springet, se az ejb-ket, stb... Dehát már 10 éve fejlesztő voltam, és még kihagyás se nagyon volt!!!444

2019. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
8%

#43 Bezzeg a férfiakat minden munkahelyen megbecsülik, milliókat keresnek, és rögtön főnökké léptetik őket elő, ha előállnak valami jó ötlettel.

Ja, nem.

2019. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Ugyanannál a webshopnál ugyanaz a férfi főnök kitalálta, hogy a cég takarítását végezzék a női kollégák, mert - ezt így kimondta - az "női munka". A férfikollégáknak nem kellett a kisujjukat sem mozdítani.
2019. jan. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!