Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (a többi lent) Megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(a többi lent) Megbántottam egy fiút, de nem tudtam róla. Utána rengetegszer bocsánatot kértem. Mondta h, h most már elég. Mit gondolotk?

Figyelt kérdés

Szval ezzel a fiúval mi majdenm öszejöttünk. Aztán kzbe jött egy mésik lány. Megy a csipkelődés már fél éve. De most tudtam meg, h nagyon nagyon megbántottam. Rosszul érzem magam miatta. Bocsánstot kértem, és komolyan is gondolom. De mondta, h hagyjam már abab , mert nem haragszik. Még mindig bánt, és sztem őt is nagyon bánthatta a dolog, mert amivel megbántottam már jó ideje történt.

Csak az a baj, h nagyjából mostanra sikerült kiszeretnem belőle. Erre most, meg itt van, mint vmi gyámoltalan kisfiú. Félek, h belopja magát a szívembe, újra....


2010. jún. 30. 12:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Légyszi, normális válaszokat.
2010. jún. 30. 12:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már 1000* bocsánatot kértél,és azt mondta,hogy nem haragszik,akkor tényleg abba kéne hagyni az állandó bocsánatkérést.Szerintem már rájött,hogy tényleg megbántad.Most már csak magadból csinálsz hülyét,ha állandóan ezzel zaklatod.Talán kicsit békén kéne hagyni,hogy nyugodtan kiheverje a dolgait.
2010. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mindenki meghibbant ?? megint nem tudom eldönteni hogy te milyen nemhez tartozol először írod hogy - Szval ezzel a fiúval mi majdenm öszejöttünk. - oké, tehát lány vagy. Aztán kzbe jött egy mésik lány- mármint gondolom a srácnál ?! és aztán írod hogy nagyon megbántottad - mivel, hát nem neki jött egy másik lány vagy mivanmár ??:D
2010. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én békén hagyom, nyugi...
2010. jún. 30. 12:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Arra én is kíváncsi lennék,hogy mivel sikerűlt ennyire megbántani.

És a megbántás előtt,vagy után jött a másik lány.

Na nem egyszerű ez a történet.

2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igazuk van, ha sokszor bocsánatot kértél és azt mondta nem haragszik akkor kész...ennyi...el van intézve. Legyél inkább akkor kiakadva, ha nem bocsát meg!

Ha meg van barátnője mit akarsz tőle? Barátok már úgy sem lehettek hidd el! Amint megint közel kerülnétek egymáshoz ismét beleszeretnél. És azt ugye te sem akarod? :)

2010. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Huhh, akk még1*, tudom, én fogalmaztam rosszul

Szval vagyok én 18 éves lány, és van ő 19 éves fiú. Egy közös barátunk álltal megismerkedtünk. Eléggé úgy alakult a helyzet, h lehet belőle vmi. Aztán megismerkedett egy másik lánnyal, de ő iagzából csak szexre kellett neki. Én innétől úgy gondoltam, h közöttünk nem lesz semmi, de titkon halálosan szerelmes voltam(?vagyok?) belé. Aztán egy bulin ismét találkoztunk, és ott hát, mondjuk, h megszégyenítettem... de sokat ittam és sztem a düh beszélt belölem. A lényeg, h nem tudtam róla, az egész buliból kevésre emlékszem:S

Aztán most beszélgettünk, és elmondta, h szte jófej vagyok, kedves stb... DE ami a bulin történt azért hagyott benne egy tüskét. Annyira megsajnáltam..

és most megint rajta zakatol az agyam..

2010. jún. 30. 13:07
 8/13 A kérdező kommentje:
Uccsónak: nincs barátnője
2010. jún. 30. 13:08
 9/13 A kérdező kommentje:
Jahés a legútobbi beszélgetésünk volt eddig a legjobb. Poénkodtunk, nevettünk. Pont, mint a barátok...
2010. jún. 30. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
imádlak
2010. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!