Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az ő figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az ő figyelme igazán fontos?

Figyelt kérdés

A férfi akit nagyon szerettem összejött valaki mással, és ez sajnos borzalmasan érintett, ahogy ilyenkor lenni szokott. Több hét, hónap keserűség, de mivel gyakran összesodor minket a munka, nem is tudtam igazán felejteni. Vannak barátaim, akikkel bármikor beszélhetek, van az életemben rengeteg jó ember, talán még olyan férfi is, aki úgy gondol rám, ahogy én erre a másikra. Nagyon szeretnék felé nyitni, szeretném ha az ő figyelme hatna rám inkább úgy, semmint azé, akiét szinte teljesen elvesztettem.

Nem megy sehogysem, koldulom a szeretett férfi figyelmét, szenvedek tőle, hogy már nem férek bele az életébe, mert folyamatosan együtt van a barátnőjével. Óriási rablánc, amitől nem tudok szabadulni, még úgy sem hogy ugyanazt a figyelmet és szeretet mástól talán megkapnám, mégsem tudom magamban átkapcsolni. Mit tehetnék? Hogy tudnám átértékelni a dolgot? Hogy szabadulhatnék meg ettől a függőség szerű állapottól? Miért csak egyetlen személytől érzem kielégítőnek, hiába ugyanazt kapom?


2019. jan. 28. 12:14
 1/3 anonim válasza:
76%

Mert sajnos mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb.


Azt tudom neked tanácsolni, hogy probáld kinyitni a szemed, hogy milyen jelei voltak a kapcsolatban arra, hogy elfog hagyni. Ha végig gondolod akkor sikerülni fográébredni arra, hogy miért is lett vége.

A végén majd ráfogsz jönni arra, hogy jobb id így. De ehhez idő kell még eloszlik ez a fajta köd légy türelmes és hidd el túl leszel rajta és képes leszel meglátni a másikban rejlő értékeket.


(ui tudom milyen érzés "-de ő nem ugyanaz "

"ő sokkal jobban megértett engem"

"mellette önmagam lehettem"

bennem ehez hasonló dolgok szoktak megfogalmazódni)

2019. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerezd meg, kapcsolj rá
2019. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem az összehasonlításodat. Annak milyen jelentōsége van, hogy más férfiak figyelnek rád? Nem lehet egyszerre több férfiba szerelmes lenni. Azért az ō figyelme fontos, mert szereted, de azt hiába erōlteted, hogy hirtelen válts és más férfi érdekeljen. Kell idō, hogy kihevert, addig nem sok értelme van más kapcsolatba ugrani. Lehet, hogy szeretnéd, hogy gyorsan vége legyen és megkezdōdjön egy másik szerelem, de ezt kár siettetni.

Kissé úgy hangzik a kérdésed, mintha föltétlenül egy másik férfi segítségével akarnád mentesíteni magad a “függōségbōl”, kicsit olyan hangzása is van mintha tàrsfüggō lennél: “nem jött össze a kapcsolat, jöjjön végre egy másik férfi, aki eltereli a figyelmem”. Nem lehet egy ideg csak úgy meg lenni magadban, a saját életedre koncentrálni, meg az életedben levō tevékenységekkel vonni el a figyelmed? Nem hinném, hogy mindenképp másik férfi figyelme szükséges ahhoz, hogy túl tedd magad rajta.

2019. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!