Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm egyre jobban elhagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhagyja magát, egyre igénytelenebb, mihez kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem sportos volt, vékony és ápolt. Most viszont csaknem anorexiás szintre soványodott, alig sportol, mert nincs energiája se hozzá a nem evéstől, ráadásul elkezdte hashajtózni is magát, és újabban szólni kell hogy este lefekvés előtt mosson fogat, másképp elsumákolja. Olyan érzésem van, hogy magától értetődőnek veszi hogy szeretem és vele maradok (mert még így is szeretem), és belekényelmesedett ebbe a kapcsolatba. Hogyan lehet kicsit felrázni, és visszafordítani erről a lejtőről? Elhagyni nem akarom, mert mint írtam, még mindig szeretem, de ez így nem mehet tovább. Valami ötlet?

2019. jan. 29. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg inkább depressziós és nem elkényelmesedett. Minek szed hashajtót? Mit mond mire kell?
2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Beszélgess vele. Valaminek történnie kellett, hogy így elhagyta magát. Ez már túlmutat a szimpla belekenyelmesedesnel.

Szinte anorexiás, hashajtozza magát, nincs energiája, nem eszik. Ez komolyabb pszichés "betegségre" utal.

2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem depressziós vagy valami más lelki problémája van. Ha elkényelmesedett volna, akkor inkább hízna, elhanyagolná az öltözködését, nem borotválkozna, stb, de nem éheztetné és kínozná magát, ez pont a kényelem ellentéte. Nem történt mostanában vele/veletek valami? Mikor kezdődött ez a probléma? Ezt próbáld kideríteni és segíteni neki.
2019. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
A baratnod nem elhagyja magat, hanem komoly terapiara szorulo beteg ember, aki epp azon van hogy halalra fogyassza magat.
2019. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Ez igen erősen depresszióra, és evési zavarokra utal. Szakember segítsége kell neki, minél hamarabb!
2019. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Azonnal vidd orvoshoz. A barátnőd jó eséllyel sùlyos beteg. Ha nem kap időben orvosi segítséget, meg fog halni. Vagy kiszárad, vagy összeomlik az anyagcsere majd a vérkeringés.
2019. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem szimpla igénytelenség, hanem betegség és minél előbb orvoshoz kéne mennie.
2019. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Súlyos testképzavara van.
2019. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
A barátnődnek lelki baja van, te meg azon aggódsz, hogy nem olyam szexi? Láss már túl a farkadon! Depressziós, vagy valami baj történt vele. A hashajtó szedése szerinted szimpla lustaság? Eszednél vagy?
2019. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy most durva leszek, de eszméletlen egy érzéketlen pö€s vagy kérdező!!! Ennyire nincs neked agyad, se szemed, hogy nem veszed észre, hogy a párodnak evészavara és testkép zavarban szenved??? Felvilágosítlak, hogy ez komoly betegség, neked meg az a legfőbb gondod, hogy nem szexi és nem mos este fogat. Már a stílusodból azt is eltudom képzelni, hogy terrorizálhattad lelkileg az alakjával kapcs. ami folytán kialakult ez az önsanyargatás! F@xfejűkém..
2019. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!