Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm egyre jobban elhagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyre jobban elhagyja magát, egyre igénytelenebb, mihez kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem sportos volt, vékony és ápolt. Most viszont csaknem anorexiás szintre soványodott, alig sportol, mert nincs energiája se hozzá a nem evéstől, ráadásul elkezdte hashajtózni is magát, és újabban szólni kell hogy este lefekvés előtt mosson fogat, másképp elsumákolja. Olyan érzésem van, hogy magától értetődőnek veszi hogy szeretem és vele maradok (mert még így is szeretem), és belekényelmesedett ebbe a kapcsolatba. Hogyan lehet kicsit felrázni, és visszafordítani erről a lejtőről? Elhagyni nem akarom, mert mint írtam, még mindig szeretem, de ez így nem mehet tovább. Valami ötlet?

2019. jan. 29. 11:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Engem tényleg megdöbbent az ilyesmi. A válaszolók mind egybevágóan azonnal rávágták, hogy nagy baj van. Ezek után a kérdező vagy troll, vagy el sem tudom képzelni, milyen ember. Hogy a francba nem lehet ennyire egyértelmű dolgot látni? Legalább akkor, mikor leírja az ember, és átolvassa, ha addig nem állt össze.
2019. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem raktal ki a telod hatterere vagy laptopodra nagxon vekony lanyokat? Nem likolgatsz facebokon sovany lanyokat? Nem mondogattad neki sose,h husika vagy,h dagadt? Nem csipkedted a hasat sose?


Lehet,h ilyesmi ifezte elo.


Meg szoktad gyakran csokolni? A fogmosas kihagyasa lehet lazadas is.


Ha nem dicsergetted meg ,az is lehet megfeleles vagy,h lefogy,akkor biztos megdicsered.


Vagy a szulei mondogattak,h dagadt. Azok is tudnak ilyet okozni. En is atmentem ilyen korszakon. Nem vittek orvoshoz. Egyszeruen abbahagytam a fogyokurazast es elkezdtem komolyan sportolni.


Sot nem lehet,h a sporttarsai csufoltak? A hosszutavfutok szoktak csontsovanyak lenni.


N/36

2019. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem rájött,hogy valaki más is tetszik neked,és most a megfelelési kényszer hajtja a jól nézzek ki felé(persze közben csak rosszabb lesz)És persze ettől be is depizett,mert nem lâtja magán a változást,és hogy jobban kellene neked ő,így átnyùlik egy depibe,ahol már nem is érdekli semmi,ezért pedig kimarad az esti fogmosâs is,többek között.
2019. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Sok fiatal kényszerképzete, hogy akkor szép ha vékony, vékonyabb és még vékonyabb. És hát ha valaki már elindult a lejtőn. Szerintem először beszélgess el vele őszintén.
2019. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőd nem elhanyagolta magát, hanem beteg. Érdemes lenne egy szakembert felkeresni.
2019. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőd nem elhagyja magát, hanem beteg. Mondd neki, hogy menjen pszichológushoz, és kritizálás helyett inkább támogasd.
2019. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Segits neki megoldani a fő problémát, ne a külső tüneteket akard elfedni.

Tuti biztos, hogy van valami problémája és ezért lett ilyen.

2019. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
A barátnöd azért fogyott anorexiásra,mert anorexiás. Ezért van a hashajtó is. Ha nem akarod,hogy meghaljon,akkor minél hamarabb orvoshoz kell vinni.
2019. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
kamu kérdés
2019. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!