Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha az alábbi 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha az alábbi 3 (férfi) tulajdonságból csak 2-t választhatnál, a harmadikról le kellene mondanod (a változás reménye nélkül), melyik 2-t választanád?

Figyelt kérdés

A Valódi lelki társ

B Stabil anyagi háttér

C Sportos életmód


A kérdés természetesen elméleti, de ettől még lehet érdekes.


Kort, esetleg indoklást is írjatok!



2019. jan. 29. 15:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
A "B" pontot is definiálod?
2019. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#9

Valódi lelki társ: törődik veled szavakban és tettekben. Megért, tamogat.

Nem valódi lelki társ: inkább olyan, mint egy haver, nem vesz igazán komolyan, nem tudod vele igazán mélyen megosztani a problémáidat. Kedves meg minden, de "lepattansz" róla, ha komolyabb témákról akarsz vele beszélni.

2019. jan. 29. 16:46
 13/18 A kérdező kommentje:

#11

Stabil anyagiak: "tisztes középosztály": hosszú távú, kényelmes megélhetést biztosító állandó jövedelem. Lakás, autó, nyaralás, szórakozás, gyerekek taníttatása megoldott. Van pár millió megtakarítása vészhelyzet esetére. Nem kér kölcsön, inkább tőle kérnek mások.


Nem stabil anyagiak: "laza életművész": Alkalmi munkák, lakás olcsó albérlet, vagy pl. szívességből lakik valahol, ahonnan bármikor kitehetik, nincs pénze rendes nyaralásra, csak akkor megy, ha valakik meghívják. Nem hal éhen, de egyik hónapról a másikra él. Néha kölcsönkér haveroktól.

2019. jan. 29. 16:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Hmm, így nehéz, mert a leírás alapján nekem is stabil az anyagi helyzetem, de nem akarnám elverni egy lusta emberre... Viszont ha meg nem sportol...

Nehéz, az A biztos kell.

2019. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A , másik ketto nem érdekel helyette mást választanék mondjuk a sport helyett bulizást . Anyagi háttér nem érdekel mert azt magamnak teremtem meg nem mástól várom.

N24

2019. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

AB


#15. Az egy dolog. Én is. De őt is finanszírozni akarod? Vagy lemondasz mindenféle szorakozasrol és utazásról, és egy lepukkant lakásban vegetalsz vele a tv előtt?

2019. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%

A, B

Az A nagyon fontos.

A C számomra nem fontos, én magam sem sportolok, de szeretek kirándulni, utazni, akár túrázni, néha biciklizni, stb. szóval ha ezekben partner, az nekem elég, nem kell, hogy valami sportot űzzön.

A B pedig: megnyugvást ad, ha nem kell folyton azon idegeskedni, hogy bizonyos dolgokat miből fogunk kifizetni.

22/L

2019. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A és B


Vágyom olyanra akivel egy hullámhosszon vagyok, B alatt pedig a stabil munkahelyet értem elsősorban.


Én sem vagyok túl sportos, számomra nem fontos szempont ez. Persze ne legyen elhízott (nem a pici pocira gondolok ezalatt), de ezt a táplálkozásra való odafigyeléssel, extrém diéták nélkül is el lehet érni.

2019. jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!