Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha egy nő még csak szexre sem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Tetszett egy srác, de nem akartam volna tőle én se többet, nem tudnám elképzelni, hogy járjunk, vagy együtt éljünk, semmilyen romantikus érzelmeim nincsenek irányába. Viszont vonzó.

Neki nem volt még kapcsolata, csak egy pár alkalmas alkalmi még valamikor tizenévesen (most 22).

Mindig mondja, hogy szeretne már valakit az életébe, meg úgy lányt egyáltalán, de nekem megmondta, ne is álmodozzak róla, köztünk soha nem lesz semmi, velem eszébe se jutna lefeküdni.

Tudja, hogy nem vagyok belé szerelmes (meg is sértődött ezen kicsit), szóval nem arról van szó, hogy az érzelmeim miatt aggódik.

Amikor kérdeztem, milyen lány kell neki, azt mondta, 100-ból igazából 95-öt szívesen hazavinne, ritka aki nem tetszik neki annyira, hogy alkalomra se.

Arra, hogy mivel érdemeltem ki, hogy beleesek abba az 5-be, nem mondott semmit.


2019. jan. 30. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Jobbik eset: testvéreként tekint rád

Rosszabbik eset: csúnya és/vagy igénytelen vagy,

Közepes eset: nem vagy csúnya de pont nem az ő esete.

+1: bosszúból

2019. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincsenek felé extra gondolatid,akkor miért zavar,hogy nem jössz be neki?

A, mert ha tetszettem volna neki,akkor már jobban beismerem magamnak,hogy mégis vannak érzelmeim

B, mert zavarja a hatalmas egomat,hisz nem igaz,hogy nem kellek egy pasinak sem.Sőt általában nagyon vonzónak találnak a férfiak


Több oka is leht:szépnek gondol,ennek ellenére annyira nem vonzódik,hogy szexuális értelemben is izgasd a fantáziáját.ismer,mint barátot,és vannak olyan belső tulajdonságaid,amik kiábrándítóan hatnak rá.Nem jön be neki az alakod egyáltalán.Nem tetszel nei csak nem akart olyan nagyon megsérteni.


Ha Te tetted fel ezt a kérdést tegnap vagy ma, ùgy hogy megkérdezte szerelmes vagy-e belê stb..,akkor ott a valódi válasz.

2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van utolsó. Egyetértek.
2019. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erre keress választ, örülj inkább neki, hogy nem vezet az orrodnál fogva.


Itt meg, mármint a gyakorin ssssssssimán találsz alkalmit, vagy barátságot extrákkal.


Én is teszek fel egy kérdést. Beleférnék? Mert mostanság pont jól jönne.

2019. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezért.. megsértetted az egóját és hidd el kislány... a legszerelmesebb (egészséges lelkű) férfi sem vágyik arra, hogy sajnálatból vele legyenek... sőt...
2019. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért mert nem tetszel x jakabnak nem "tetszel a férfiaknak"...?


Keress más férfit.


Problem solved.

2019. jan. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszel 1 (egy) pasasnak és máris ilyen konklúziót vonsz le.

Keress mást, van nem egy olyan férfi aki boldogan megdug érzelmek nélkül. Tedd túl magad azon, hogy ez az egy nem akarja. Értem én, hogy bántja az egódat, hogy nem kapod meg amit akarsz, de na...

2019. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!