Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megkérdeznétek az exetektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeznétek az exetektől, hogy hogy van?

Figyelt kérdés
Jópár eve nem beszélgettünk, de kiváncsi lennék, mi van vele, hogy van? csakis érdeklődés szintjén! ( párkapcsolatom van!)
2019. jan. 31. 15:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy közös megegyezéssel lett vege és ha számít, nő vagyok .
2019. jan. 31. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ne pazarold rá az időd! Úgysem fogja értékelni, vagy pedig azt gondolja hiányolod.
2019. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Minek? Ő megkérdezte, hogy te hogy vagy? Nyilván ő sem kíváncsi rád. Te miért?
2019. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyikkel sem beszélgetek már évek óta, minek. Azt se fogadnám, ha ők kezdeményeznék, pedig nem haraggal váltunk el, mindkét esetben én szakítottam. Csak lezártuk.
2019. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Több éve vége,van párkapcsolat.. Lehet azt kéne rendbe tenni.. Nem exre irogatni..
2019. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt már gondok vannak, ha a párod helyett az exed jár a fejedben.
2019. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Mivel van egy közös lànyunk és akkor hozza-viszi amikor akarja, értelemszerűen meg szoktam kérdezni, hogy mi újsàg vele.De persze ez màr "kamaszszerelem", úgyhogy a vàlaszom nem lényeges nagyon.

De ha előző exekkel összefutunk, természetesen nem megyünk el egymàs mellett mint két idegen.

Senkitől sem haraggal vàltam el.

De csak úgy szimplàn nem keresem egyik tàrsasàgàt sem.

2019. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# NEM kamaszszerelem
2019. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha pár hónapról lenne szó, és ő is keresett volna téged, azt mondom, oké. Talán még nem léptetek túl egymáson, próbáld meg. A mostanit meg gondold át.

Így viszont csak annyit tanácsolnék, gondold meg, miért is vagy a jelenlegi vel. A múltat meg nem hiszem, hogy feszegetni kell ennyi idő után.

2019. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, leszarom mi van velük. Exek, semmi közöm hozzájuk évek óta. A többséggel amúgy bajom nincs, békében váltunk el, egyszerűen nem érdekelnek.

Egy olyan van aki mély nyomot hagyott bennem, őt pláne nem keresném fel soha, mivel mikor szakítottam vele, fájt a büszkeségének, hogy egy nő dobta, ezért felpofozott. Ezek után gondolhatod mennyire foglalkoztat a sorsa. Tőlem aztán fel is fordulhat.

2019. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!