Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldenétek bikinis képet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenétek bikinis képet, ha a pasi is küldött már fürdőruhásat?

Figyelt kérdés
Vagy ettől ribinek gondolnátok a lányt? Jóideje ismerkedünk már.

2019. jan. 31. 15:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De nem idegenről van szó, hanem akivel már alakul a dolog, randizgattok.
2019. febr. 3. 23:21
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
És honnan tudod, hogy később mi hogy fog alakulni? Még 1 év múlva is összeveszhettek olyannyira, hogy felhasználhatja a képeidet! Gondolkozz már egy kicsit! De kb. az írásod alapján lehetsz egy 17 éves naiv kislány
2019. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egy bikinis képet hogy tud ellenem felhasználni? Kirakja napiszarra? Vagy elküldni a főnökömnek? A strandon is látnak bikiniben, nincs ebben semmi :D Főleg, hogy az arcom nem is látszik rajta. Nyilván meztelen képet nem küldenék, de egy sima fürdőruhással szerintem semmi gond nincs, azért kicsit túlreagáljátok...
2019. febr. 4. 09:33
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

20 éves házasságba sem küldenék. Ha a pasival nincs is gáz, a netes küldözgetéssel igen.


De mondom, nézze meg élőben. Minek kép, ha láthatja élőben?

2019. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha szerinted ez ennyire tök rendben van, akkor miért tetted fel a kérdést? Egyik szavaddal agyoncsapod a másikat. Megkérdezed, hogy szerintünk ribis-e, majd mikor nagy százalékban jönnek a válaszok, hogy ilyet nem kellene, akkor jössz a dumával, hogy szerinted ebben nincs semmi. Akkor? Miért is írtad ki?

És igen, ha olyan pozícióban dolgozol, akkor a főnök ezen simán kiakadhat, és kirúghat. Nem muszáj látszódnia az arcodnak, elég a mail címről egy fotó, vagy ahol ez küldve volt és a főnök máris kérdőre vonhat. Továbbá ő ezt nem is nyomozza, hogy igaz-e.. Ha veszélyezteted a személyiségeddel a céget, akkor már ennyi miatt megválthat tőled. Főleg ha ügyfelekkel is dolgozol. Egész más megjelenni bikiniben strandon, mint kvázi provokatív képként küldeni a bikinis szettet. Nagyon sok munkahelyen szűrik ezeket. Én sem biztos, hogy igénybe vennék olyan ember szolgáltatását, akiről esetleg kiszivárogna egy ilyen kép.

2019. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nekem a srác küldött olyan képet, ahol fürdőruhában van, mégsem gondolom közönségesnek. Ha van egy kis agya, akkor ő sem engem :D Amúgy nem az volt a kérdés, hogy félnétek-e attól, hogy visszaélnek ezzel(nyilván minden benne van a pakliban, de akkor az utcára sem megyek ki, nehogy rámessen egy zongora), hanem az volt a kérdés, hogy ez ribis dolog-e. És ezzel kapcsolatban nem kaptam választ, vagyis egyet, aki azt írta, hogy az uszodában is minden nap lát így lányokat és nincs ebben semmi. De persze én elfogadok ellentétes véleményeket is, csak jobban belegondolva nem értek velük egyet :D Nem meztelen képekről van szó.
2019. febr. 4. 10:16
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem ribis :) Volt ott olyan válasz is, hogy valakinek túl felszínes az is, hogy strandról posztol bikinis képet, nem még a random küldés.
2019. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%

Én ribinek gondolnám.

Amúgy komolyan nem értem én sem, hogy ha szerinted túl reagáljuk, mi a fenének írtad ki a kérdést?

Küldj neki amit csak akarsz, a Te életed, csak aztán ne csodálkozz, akkor sem, ha a fürdőruhás után másmilyet kér, meg akkor sem, ha olyan is meglátja, akinek nem kellene.

Az meg eléggé egy hülye indok, hogy a strandon is látnak bikiniben. Igaz, de ott az normális viselet. Ilyen alapon zuhanyzás közben is lát meztelenül, ha veled zuhanyzik, mégsem kell aktképeket küldözgetni senkinek, mert ha szembe találkozol majd az excsajokon magaddal, vagy valaki más talál meg, és mielőtt szólna, minden pasi ismerősöd jól megosztja egymás között, akkor ne sírj, mert magadnak kerested.

Amúgy valószínű így is, úgy is elküldöd a képet.


Szinte mindenki megírta, hogy nem küldenének, mégpedig az internetes visszaélések miatt elsősorban, amellett meg ribis is. A kérdésedre választ kaptál, csak nem érted.

2019. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!