Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mégis becsúszott a baba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mégis becsúszott a baba, akkor mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A párommal szakítottunk, de szexeltünk. Baleset történt, ezért a második napon vettem be esemény utáni tablettát, mivel pont középidőben történt. Most valamerre haladunk, bár nem beszéltük meg, hogy mi van velünk. Visszköltöztem mellé, mellébújva alszom, de... de ez akkor sem elég. Ha késik, akkor tesztelek és... ha véletlenül terhes lennék, én nekem nincs szívem megölni egy babát. De...neki nem kell gyerek. Megértem...ezért el kell majd hagynom örökre, véglegesen? Vagy a saját lelkemet kell tönkretennem?
2019. jan. 9. 10:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%

Nem egy babat olsz meg, hanem igazabol egy tobbsejtes kis kepzodmenyt.

Ugy gondolom, ot se kotelezheted semmire...neki is egy elete van

Ha meg akarod tartani, akkor megtartod kulon, o meg majd fizet nektek.

2019. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Kizárt, hogy terhes legyél eseményutánival. Úgy nézem meg akarod fogni.
2019. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Megfogni? Egy gyerekkel? Jó vicc. Nekem van kettő, neki egy. Egyikőnket se tartott a párja mellett a gyerek.
2019. jan. 9. 10:15
 4/32 A kérdező kommentje:
Itt olvastam, hogy volt aki bevette, de terhes lett mégis. Nem szereztnék 3 gyermekes, egyedülálló anya lenni, de kicsit félek és előre szeretnék gondolkodni.
2019. jan. 9. 10:17
 5/32 anonim ***** válasza:
10%

Szüld meg és add örökbe. Vagy szüld meg és tedd be egy babamentő inkubátorba.


A kisbabákat rohadt sok steril, terméketlen, anyagilag nagyon jól álló pár szeretné örökbefogadni, akik maguktól nem lehetnek szülők.

2019. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
59%
Majd akkor, ha nem jön meg, tesztelj/menj orvoshoz, de kétlem, hogy terhes lennél, pláne, hogy időben bevetted az esemény utánit. Ha engem kérdezel azokról a sztorikról, ahol bevették, mégis terhes lett, ott valami nagyon sántít.
2019. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
42%
Csak az ilyen notol mentsen meg az isten...
2019. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
3 gyereked lenne 2 apától, és egyedülálló anyukaként. Ne haragudj, nem vagy normális, ha megtartod
2019. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Egy ilyen kérdést sikerült találnom, ahova olyanok írtak, akik terhesek lettek. Nem ezt kerestem, hanem azt, hogy a második napon időben vagyok-e még.

Nem lenne szívem örökbeadni, önzőbb vagyok annál.

Az akaratomat sem akarom ráerőltetni senkire, a felelősséget se szeretném egyedül (de mégis nekem kell elvinnem a balhét, ha baj van), de a lelkemet se akarom beáldozni.


Nagyon nehéz, hogy eldöntsem, mit tennék. Persze a legjobb az lenne, ha ez csak elmélet maradna. :)

2019. jan. 9. 10:27
 10/32 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, téged megmentett tőlem a sors. :D
2019. jan. 9. 10:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!