Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatotok alapján erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatotok alapján erős karakterű nőhöz erős karakterű férfi illik vagy inkább egy lágyabb karakter?

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Erőss, ugyanis egy idő után ki fog készülni a pasi,ha ő maga nem ugyan olyan.
2019. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nálunk erős karakter vagyok én is és a párom is, igaz vannak viták, de egyébként jól működő a kapcsolat hála Istennek:)

Csak kíváncsi vagyok más is egyetért-e ezzel. Gyenge karakterű pasik csupán a fiú barátaim, haverjaim.

2019. febr. 1. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

A PC igazgató illik mellé :D


Amúgy az ilyen nőknek általában papucsférje van. Paula és Mézga Géza, Al Bundy és Peggy stb.

2019. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Le lehet pontozni, de attól még így van. A legerősebb nő akit ismerek pl. olyan férfival van akit bottal fegyelmez(!) és állandóan sértegeti, szolgának használja.
2019. febr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Baràtnőm is erősebb karakter és mindig mondtam, furcsa, hogy folyton az alárendeltebb pasik akarnak összejönni vele. Most talált egy párt magának aki legalább olyan határozott mint ő. Tök jól elvannak, persze mondja néha makacskodnak kicsit természetükből adódóan, de náluk az van, hogy ha valaki kicsit elfárad bármilyen fronton akkor a másik még mindig tartja a frontot.


Anyukám is erős, irányító tipus és ő egy papucsot választott. Anyukám nyakán túl sok felelősség van mert a férfi nem mer vállalni semmit anyám meg nem meri rábízni. Folytonosak a viták mai napig a kezdetektől fogva. Anyámnak 100%-osnak kell lenni mindig.


Én és párom nagyon megfontolt, lágy karakterek vagyunk, ha lehet így mondani. Nekünk pedig hasonló a problémakezelésünk mint barátnőméknek. Ha én nem érzem magam otthon valamiben akkor a párom húzza fel a kesztyűt, és hősiesen segítségemre siet, ha ő érzi magát gyengének akkor simán megbújhat a hátam mögött és nekimegyek én a dolgoknak.


Ebből a három példából azt tudom mondani, hogy a hasonló hasonlót vonz és azzal is működik a legjobban.

2019. febr. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ismerősömnél a nő domináns, a férfi alárendelt, de megvannak. A 2 domináns fél felállása sem feltétlen megy állandó cirkuszba, mert a férfi racionális gondolkodása, és a nő egyedi, domináns gondolkodása együtt összecsiszolható.
2019. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!