Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés a mai Hölgyekhez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a mai Hölgyekhez. Miért nem tudtok kimondani ha nem akartok már ismerkedni valakivel pár beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy elkezdtek csevegni egy pasival , aztán egyik napról a másikra, már nem is válaszoltok és eltűntök, lemondjátok a Randikat? Mi az ok vagy miért nem tudtok ilyenkor konkrétan kimondani, hogy viszlát ennyi.
2019. febr. 1. 08:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindig konkrétan megmondtam, hogy nem szeretnék tovább ismerkedni, és minden alkalommal megbántam. Voltam már ordasrbanc, meg ronda, meg amit el lehet képzelni... akkor volt, aki még egy olyan két évig zaklatott, írogatott. Volt, aki meg is jelent a házam előtt éjjel, részegen ordítozva, hogy miért nem kell nekem.... Meg volt, aki öngyilkossággal fenyegetett.

Lehet, hogy jobb lenne, ha én is rászoknék, hogy simán csak nem reagálok...?

N

2019. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt tegnapi hölgyek is? :D


AMúgy meg mert 10-ből 9 pasi nem képes felfogni a nemet!

2019. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ha úgy alakult megmondtam.Nekem se esett volna jól ha valaki etet, hogy lehet köztünk valami aztán meg kiderül már rég nem tervez velem.Az viszont tény, hogy van aki nem kedves jelzőkkel illetett amiért mertem mondani, hogy nem passzolunk össze.
2019. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Itt remekül összefoglalják a lényeget, a Tinder behelyettesíthető bármilyen más ismerkedős platformmal:


"Na, a tinder úgy működik, hogy a pasik (lenti esetben 18-25 közötti srácok) általában jobbra húznak bárkit, aki kicsit is vállalható, nem sokat agyalnak. Pláne ha milf. Pláne ha azért nem sokkal több negyvennél. Meg ha nagymellű.


A nők meg tényleg csak azt, aki nagyon bejön elsőre, egy béna fotó, kellemetlen mondat, ijesztő poén és megy a kukába."

2019. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

#13

Én nem a pláza cicákat jelölöm jobbra hanem a átlagos hölgyeket, azok is ezt teszik , nekem nem kell nagy mellű stb stb

2019. febr. 1. 10:04
 16/36 anonim ***** válasza:
33%

"nem mindig tudok szólni, hogy most nem érek rá"


Már ne haragudj, de ez a mai világban egy orbitális baromság! Kb. 20 mp. annyit odanyögni, hogy "Elfoglalt vagyok/fáradt vagyok, most nem jó/nem érek rá...stb." Csak egy kis gesztus, figyelmesség, meg intelligencia kérdése. Ha ennyire sem vagy képes, akkor nem is akarsz semmit a másiktól.

2019. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mit nem értesz? Ha nem ér rá, akkor dolga van, vagyis nem tud pötyögni.

Rám egyszer kiakadt egy pasi, mert nem válaszoltam neki 2 napig - váratlanul elhunyt egy közeli rokonom, elfoglalt az, hogy az ágyban bőgjek pár órát, utána meg hogy utazzak a családomhoz... valahogy nem ahhoz volt hangulatom, hogy random farkaknak írogassak.

De nem is kell ilyen tragikus dolgokra gondolni. Van, hogy munkában ráérek írogatni, mert épp nincs hajtás, aztán beesik valaki, és közli, hogy MOST kell menni valamit csinálni, akkor nem mondhatom, hogy "mindjárt, még visszaírok a Pistikének"...

Annyira utálom ezt. Egy dolog, hogy az emberek nagyrészének már belenőtt a telefon a kezébe, de ne várjuk már el ezt mindenkitől...

2019. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, de elmondom, hogy annó én mért léptem le sokszor szó nélkül. Szóval amikor elkezdtem a netes ismerkedést, akkor még megpróbáltam normálisan csinálni, elmondtam ha nem akarok tovább beszélgetni. Ekkor rengetegszer jött a rinya, a könyörgés, az öngyilkossággal fenyegetőzés, azzal fenyegettek, hogy engem ölnek meg, zaklattak facebookon, ráírtak az ismerőseimre és mindennek elhordtak nekik engem. Szóval egy jópár ilyen után elegem lett és inkább csak szó nélkül leléptem és így minimálisra csökkentek az ilyen esetek.
2019. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit én írtam, hogy közbejön valami, akár elfoglaltság, akár a technika ördöge, akár úgy minden egyszerre, az nem csak velem, hanem bárkivel előfordulhat, és ez nyilván nem állandó jellegű dolog az embernél, legfeljebb csak pech, hogy pont akkor (hidd el, elég bosszúság volt nekem tegnap vacakolni a gépemmel, miközben előző nap még minden ment, át kellett mentenem és be kellett üzemelnem a külsős melós hozzáférésemet is máshova, több óra volt mindent olyan állapotra hozni - fájlok, alkalmazások, amikre szükségem van, átszöszölni, mi fog még kelleni, mi nem -, hogy ma este telepíteni tudjak; a múlt hét meg a másik).


Pár napból (ha egyébként nem törlődik a profil) még ne vonj le ilyen következtetést, mert lehet, hogy tényleg csak nem jut oda a másik, hogy jelezze a problémát. Azért gondolj arra is, hogy mikor mondjuk a szüleim voltak fiatalok, 30-40 éve, nem volt még ott az internet az emberek szájában, postán leveleztek, és nem ért oda másnapra a levél országon belül, várni kellett, és még így is lutri volt, hogy vajon nem keveredik-e el út közben. Most azt látom, nagyon függünk a technikától, sokan a munkájukat nem tudnák ellátni enélkül, de még a magánéletbe is nagyon begyűrűzik, egyszerűen egyeseken úgy csapódik le, hogy képtelenek várni, mint hogyha a várakozás izgalma, szépsége valahogy elfelejtődött volna, és az ismerkedés is olyanná vált, hogy most azonnal mindent, ez pedig rossz, hiszen egyesek arra sem hagynak időt, hogy megismerjék egymást, hanem in medias res vágnak bele, aztán meg persze, sok esetben borítékolható a gyors szakítás vagy a problémák szőnyeg alá söprése, ha már belebonyolódtak, amíg nem robban. Az embereknek újra meg kellene tanulni várni egy kicsit.


Tehát pár nap, egy hét az beleférhetne, az, hogy valaki eltűnik szó nélkül, más tészta, mármint hogy nem is látszik mondjuk online a profilja. Annak is több oka lehet, kitiltották, törölte magát, kamu profil, letiltott, mert rosszak a tapasztalatai másokkal (amit már többen is írtunk, hogy nem fogadják jól az elutasítást).

2019. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

" Ha ennyire sem vagy képes, akkor nem is akarsz semmit a másiktól."

Igen, ez is kulcsmondat, férfiaknál-nőknél egyaránt.

Nézz meg egy barát-ismerős listát, sokaknál 10-20-30 név is sorakozik, minek? Ennyi emberrel képtelenség fenntartani a kapcsolatot és fölösleges is, nem mélyül el sosem az ismeretség.

2019. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!