Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés a mai Hölgyekhez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a mai Hölgyekhez. Miért nem tudtok kimondani ha nem akartok már ismerkedni valakivel pár beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy elkezdtek csevegni egy pasival , aztán egyik napról a másikra, már nem is válaszoltok és eltűntök, lemondjátok a Randikat? Mi az ok vagy miért nem tudtok ilyenkor konkrétan kimondani, hogy viszlát ennyi.
2019. febr. 1. 08:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%
"Már ne haragudj, de ez a mai világban egy orbitális baromság! Kb. 20 mp. annyit odanyögni, hogy "Elfoglalt vagyok/fáradt vagyok, most nem jó/nem érek rá...stb." " - Egy idegen, akivel még csak 1-2 napja beszélgetek, nem lesz fontosabb, mint mondjuk a munkám, amiből megélek, vagy a családom, ha történik valami. De ha mondjuk elszáll a gépem, amin dolgozom otthon, akkor sem azzal fogok elsősorban foglalkozni, hogy tájékoztassak egy idegent, amíg nem működik ismét rendben minden, hanem azzal, hogy minél előbb helyreállítsam a rendszert, hogy minden ismét működjön.
2019. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%

Látom csak a hárítás megy. Ha egy nő hülyeséget csinál, akkor hirtelen: "Jajjj, a pasik is!"

Ilyen hozzá állással miért csodálkozunk h nincs bennük annyi h közöljék: bocs, de nem téged kereslek?

2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
95%
Mi a hárítás szerinted? Én felnőtt emberként képes vagyok felfogni, ha egy felnőtt ember ELFOGLALT, és nincs nonstop internet mellett. Most olyan munkahelyem van, ahol megtehetem, hogy feljövök (ha nem vagyunk éppen elhavazva), de volt, ahol még a telefont sem vihettem be a munkaterületre. Azokat sem értem, akik bocsánatot kérnek azért, mert hú, nem értek rá tegnap írni egy napig. Az ilyeneknek meg szoktam mondani, hogy ne kérjen bocsánatot, felnőtt emberek vagyunk, ez hozzátartozik. Semmi baj nincs azzal, ha valaki pár nap után szól, amikor végre szusszanásnyi levegőhöz jut, hogy bocs, nem volt ideje, alkalma. És valaki említette a temetést, hát nekem az mostanában nem volt, de ha lenne, akkor nem egy újdonsült idegen lenne az első, akivel megosztom a gyászomat.
2019. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, mondjuk el ha nem érünk rá. Velem is volt egy pár ilyen, hogy egy-két napig nem tudtam írni valakinek és ezt próbáltam előre tisztázni vele. Írtam neki, hogy nem leszek egy pár napig és leírtam neki, hogy miért. Erre az esetek egy részében jött válaszként, hogy egy gerinctelen féreg vagyok, mert nem is elfoglalt leszek, csak találtam egy másik r_bancot, őt meg valami gagyi indokkal lepattintom.


Szóval egyik nem sem különb mint a másik

2019. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rossz hetem volt, minden a nyakamba szakadt nem igazán tudtam írkálni a tinderes párjaimnak. Most hogy újra beléptem leírtam mindenkinek az okot, van aki szétvált 2 nap alatt.

De néha elég pár órára "eltűnni" és máris elhordanak mindennek. Volt akitől 10 üzenetet kaptam reggel 7 és reggel 10 között, pár nem szép hangvételűt is. Oké, hogy ő ráér, de az átlag ember munkába igyekszik vagy már munkában van ilyenkor és nem az az elsődleges dolga, hogy idegeneknek irkáljon.

Vagy amikor délután beszélgetni kezdtünk, majd mondtam h éjszakázni fogok, munkába készülök nem tudok írni, nem egyszer kérdezte meg az éjszaka során, hogy zavarhat-e, ráérek-e . Hazaérve, az üzeneteit látva első dolgom volt szétválni.

2019. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Nyilván, ha előre tudom, hogy nem fogok ráérni, akkor előre szólok, de ha valami olyan jön, ami nem volt betervezve, váratlanul ért, arról hogy szóljak előre, ha nem vagyok Marty McFly?
2019. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

""Már ne haragudj, de ez a mai világban egy orbitális baromság! Kb. 20 mp. annyit odanyögni, hogy "Elfoglalt vagyok/fáradt vagyok, most nem jó/nem érek rá...stb."


Már bocs, de egy pár napja neten ismert idegen eszembe sem fog jutni, ha esetleg valami fontos dolog tortenik.

Nem a másik tehet róla, ha nincs életed és azt hiszed, te vagy a világ közepe soha nem látott embereknek.

2019. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem úgy tetszenek a "régi" (nem régi, én is éltem akkor) filmek, amikor telefon mellett kellett ülni és várni, hogy hív-e. Minden romantika elveszett így, hogy a zsebünkben van egy csomó idegen.
2019. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a férfiak szoktak magyarázatot adni arra, hogy mondjuk miért csak megdugni akarnak, vagy hogy miért beszélgetnek meg flörtölgetnek velem egész nap úgy, hogy közben(titokban) barátnőjük van? Nem. Az ilyen magyarázkodásokat az emberek mindig kerülik, mert nem akarnak megbántani vagy konfrontálódni az igazsággal. Meg annyira nem is érdekli őket. De a lényeg az ilyen esetekben, hogy nem érdekled őket, ennyi, nem kell rajta agyalni.
2019. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Rockarc ***** válasza:
28%

En azt gondolom, ha valaki akar veled kommunikalni, akkor egy "bocs elfoglalt vagyok, de majd hetvegen irok"-kal mindent el lehet intezni. Aki 1 het alatt ennyit nem bir kipreselni magabol az unmatch. Biztos vagyok benne, hogy nem egymast kerestuk, en legalabbis nem ot.


Volt aki jelzett, hogy eppen vendegek vannak naluk, majd este ir. Tok korrekt. Ha 1-2 napig nem ir valaki, az is oke, nem lehet mindenki online folyamatosan. De van az a ido, amit mar nem lehet akceptalni, mert tiszteletlen a masikkal. En nem sajnalom megszakitani az ilyen kapcsolatokat.


42F

2019. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!