Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdés a mai Hölgyekhez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés a mai Hölgyekhez. Miért nem tudtok kimondani ha nem akartok már ismerkedni valakivel pár beszélgetés után?

Figyelt kérdés
Miért van az , hogy elkezdtek csevegni egy pasival , aztán egyik napról a másikra, már nem is válaszoltok és eltűntök, lemondjátok a Randikat? Mi az ok vagy miért nem tudtok ilyenkor konkrétan kimondani, hogy viszlát ennyi.
2019. febr. 1. 08:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

" telefon mellett kellett ülni és várni, hogy hív-e. "

Ennél már csak a nyilvános telefon fülkéjében való várakozás volt romantikusabb :D

2019. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Hát igen, a régi telefonokon nem volt kijelző, így nem lehetett tudni, ki hív. :-) Sőt, te sem tudtad visszaellenőrizni, hogy nem tárcsáztad/ütötted-e félre a számot. Vicces dolgok sültek ki belőle.
2019. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudom mondani. Szoktam is, őszinte ember vagyok, nem bunkó csak sokan nem szeretik az őszinteséget.
2019. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Héhé STOP én tisztába vagyok , hogy dolog lehet bármi közbe jöhet, Ne vitatkozzatok , itt nem az a kérdés hogy mikor ír vissza, hanem Miért nem tiszteli meg az embert , hogy válaszoljon , amikor lehetősége van , ez lehet 2 nap vagy 2 hét vagy 2 hónap , amikor gép közelben van :D , én rákérdeztem a hölgyre és utána válaszolt , hogy nem velem van a gond hanem ö el bizonytalanodott , de ezt megirhata volna de ö más irt fárad vagyok majd beszélünk , manapság picit hiányzik a hölgyek-ből az hogy kimondják direktben , hogy "bocs nem" tisztelet a kivétel , hárítanak , lehet hogy sértő de ez van. Én csak azt akartam evvel a céllal elérni , nem vitát , csak az , hogy miért nehéz ezt a lépést megtenni, vannak ennél nehezebb dolgok , de a mai világból hiányzik a illem. aztán lehet hogy én látom 31 /F öreg fejel rosszul :D ez érdekelt, de mindenki más , én biztos , hogy kifogom mondani őszintén, mert annak tartom magam, és tisztességesen még akkor is a sértő de megpróbálom , normálisan közölni ennyit szeretem volna és érdekelt a válaszotok , de ne vitatkozzatok össze. Indok mindig lesz de válasz is van bármennyire rövid vagy hosszú mindig van lehetőség elmondani mi miért :D remélem megértettetek
2019. febr. 1. 19:02
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Minek írod ki a kérdést, ha el sem olvasod a válaszokat? Rengetegen leírtuk, hogy ha megírjuk, hogy vége, akkor azzal jóeséllyel csak a hisztit és a fenyegetőzést szabadítjuk magukra. Semmi köze az illemnek ahoz, ha valaki nem akarja, hogy zaklassák.
2019. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Nos, akkor meg ne általánosíts, mert én csak akkor nem írok, ha nem tudok technikai okokból, vagy el vagyok havazva, nincs időm, vagy kimerült és kómás vagyok. Ha meg makacskodik, hisztizik a másik, tiltom, jelentem.
2019. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!