Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs miért élnem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nincs miért élnem, és küzdeni! Mit tegyek? Nagyon szeretem a volt barátomat! Nekem 3év 8hónap sokat jelent, bár 3hónapja vége! Ma viszont megláttam egy lánnyal! Pénteken meg még engem csokolgatott!

Figyelt kérdés

Na szóval: 3év 8hónapig voltam együtt a párommal, elhanyagolt, sokat veszekedtünk alig volt időnk találkozni!

És szakított velem mert meglátott egy fiúval beszélgetni!

Msnen sűrün beszélgetünk szinte mindig ő ír rám és hívogat!Én meg ezért újra beleszerettem, és próbáltam többször kezdeményezni.Ő volt mikor hitegetett, na meg volt mikor mondta hogy nincs esély.

Ma viszont megláttam egy lánnyal,pont motorral mentem és mikor megláttam majdnem belesodrottam egy autóba mert olyan dühös lettem!A csaj összeshaját kitudtam volna tépni, mikor visszafele jöttem láttam őket az exem nagyon bele volt bújva abba a csajba.

Odamentem,mondta hogy ő csak egy barát bla bla na nem hiszem el!

Most kitöröltem egy közösségi oldalról.

Elterveztem szóba se állok vele.

Hisz ez rosszul esett, hisz pénteken ölelgetett csókolgatott!

Nagyon nehéz túllépni rajta, mert nagyon szeretem,úgy érzem nincs miért éljek.Nincs ki éltessen!:(:(


2010. jún. 30. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit , és sok szerencsét !!
2010. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!