Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 44 éves férfitól mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves férfitól mit akarhat egy 25 éves fiatal lány?

Figyelt kérdés
Nincsenek extra anyagiak, extra jó külső. A lány szép arcú, csinos, kissé teltebb. Akármelyik ujjára vele egyidős srácokat kaphatna meg. Mégis elpasszolja, hogy a húszassal idősebb pasival beszélgessen. Mi ez a helyzet?
2019. febr. 4. 09:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Furcsa, mert egy ötvenes férfit, meg öregezett. Van apja nem apa nélkül nőtt fel. Valahogy azt érzem, hogy azért nem kellene belemennem, mert a végén sérülne, és elvennék mondjuk 5-10 évet az életéből.
2019. febr. 4. 14:18
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Apakomplexusos, írták itt páran hogy a lányok mennyivel érettebbek, ez se igaz, nem érettebbek, hanem maguknál érettebbet akarnak, nem ugyanaz a kettő... Már kamaszkorban nyomják ezt a f szságot, hogy érettebbek, azt közben hol? Van pár gátlásosabb, komolyabb lány, de a másik része meg egy buta liba, a férfiaknál ugyanez,ja hogy a csajok a komolyabbakat nem veszik észre, mert az lúzer, unalmas? Az már legyen az ő bajuk. Itt a lényeg azon van, hogy a jó csávók, akiket akarnak még nem komolyodtak meg, nem akarnak elköteleződni, mert jut rájuk egy rakás nő, átlagosabb komolyabb fickó meg nem kell nekik. A másik az anyagiak, az is számít a nőknek, hogy legyen a másiknak saját lakása, idősebbeknél nyilván nagyobb rá az esély, hogy van valami egzisztenciája. Az is lehet, hogy nem olyan jó csaj, mint mondod, vagy nagyon nehezen kaphatónak tűnik, a fiatalok meg ezt nem szeretik. Aztán a férfiak meg úgy öregszenek, mint a jó bor, amit persze letagadnak a nők, kivéve ilyen kérdéseknél ahol a fiatalabbakba belerúghatnak egyet.
2019. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
17%

170 cm magassághoz 69 kg azért nem egy "kis husi", a nők pedig amióta világ a világ, letagadnak a súlyukból. Vagy mérlegre állítottad? :D

Mindegy, én kitartok a véleményem mellett (#4) akár leszavaznak a kövér nők, akár nem. A 20-as, 30-as férfiak döntő többségének nem kell hájas csaj, a maradék meg nyilván olyan, hogy arra ő nem akar ráfanyalodni. Így jössz te a képbe.

"Amióta beszélgetünk, több vele egykorú srác akar vele randizni." - honnan tudod? Előtted zajlik ez, vagy ő henceg vele neked, hogy őt mennyien fel akarják próbálni? Mert mondani bármit lehet. Mondjuk ez elég gáz, hogy így akar kívánatosabb és kapósabb lenni a szemedben.

2019. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Na,mit, mit? Pénzt,pénzt és még több pénzt.
2019. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
22%
26 éves nő vagyok, mindig is az idősebb férfiakhoz vonzódtam, 3x próbáltam velem egykorú fiúval, de 2-3 hétnél nem tartott tovább. Éretlenek, töketlenek, felszínesek, lusták stb.(kivételek persze léteznek) de nekem nem sikerült megtalálnom mellettük a boldogságot. Jelenleg 4 éve élek párommal aki idén lesz 41 éves, teljesen jó a kapcsolatunk. Bár mikor még szingli voltam, elgondolkoztam párszor 40+nál vajon miért nincs gyerek,házasság bármi?! Köztük is voltak érdekesek azért, szóval bármi lehet. Tényleg. Te mit gondolsz? Akarod vagy sem? Bizonytalan vagy? Miért? Van veszíteni valód?
2019. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Most nincs, de tíz év múlva 54 leszek, Ő csak 35. Ott lesznek a gondok. Akkor ott áll 35 évesen, és kereshet új kapcsolatot.
2019. febr. 4. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Erről van szó. No meg, hogy gyereket akar, aki neked már fárasztó lesz. Mire egyetemre menne a gyereked, már öregember leszel, és öregen is hajtanod kell a pénzt, hogy tanulni tudjon, el tudjon indulni az életben.
2019. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
# 15 Én ezt sose értettem, egy 41 éves férfi miről tud beszélgetni egy 25 éves csajjal? Hogy jaj de nehéz lehetett a záróvizsgája az egyetemen? Én az öt évvel fiatalabb nőkkel se értek szót, nemhogy 15.
2019. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!