Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapha viszonyom lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapha viszonyom lett a gyerek tanitónójével, most jön hozzánk családlátogatásra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy nem leszek otthon, nehogy az asszony kiszimatoljon valamit, de félek, hogy a párom elkottyant valamit, nagyon szeretné, hogy elválljak.

2019. febr. 5. 08:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%

Kalap úrnak ismét igaza van.

(én tanárnő vagyok)

2019. febr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Mit akartok ti hármast, egy nőt is nehezen elégítetek ki.
2019. febr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmiféle tanárnő, se gyerek, se család,csak egy unatkozó troll ld következő kérdés is.
2019. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%

Főzz neki kávét!


Amúgy meg ha nem akarsz rosszul kijönni belőle, rövid úton zárd le a viszonyodat a nővel...

2019. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

Eleve rizikós egy félrelépős viszony, de ha mégis belemész ilyenbe kizárólag olyannal tedd ezt, akihez semmi egyéb vonalon nincs kötődésed.

Jó, tudom, ezen már túl vagy, de hogy pont a gyereked tanárnőjével?Aki még azt is szeretné,hogy elválj...

És ezt a kérését milyen alapra helyezi?Az elején nem beszéltél arról,hogy Te nem akarsz válni, kizárólag flörtöt szeretnél?


Szerintem itt legkisebb súlyú az a kérés,hogy családlátogatásnál otthon maradj-e vagy sem.


Én is otthon maradnék a helyedben, de előbb beszélj Vele,és óvatosan célozz arra,hogy ugye csak a gyerek lesz a téma?

2019. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%
Te tényleg egy hü.lye vagy... Ezzel nem csak a feleségedet alázod meg hanem a gyerekdet is ha kiderül. Hányinger de tényleg... Undorító, te is fuj, meg az a ri.banc is fuj. Oldd meg magad te t.pló.miért vannak ilyen hányinger emberek?
2019. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Igazi apa vagy!Lekurelod a tanarnot?!Szégyen,szegény asszonyod,aki gondolom azért meg arra jo hogy a szaros gatyad kimossa meg fott ételt tegyen eléd.
2019. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ilyet írni, de ez biztos ,hogy kamukérdés...

Ha valóban igaz lenne, jó hülye vagy, és a tanítónő is.

Kívánom, hogy derüljön ki,és rúgjon ki a nejed a p.ba!

2019. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%

Nem kéne ennyire lehordani szegény fickót, lehet ezen múlt a gyerek matek kettese. És így az évközi családlátogatás is érthető.

Kérdező: legyen otthon sör!

2019. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A feleségem a gyerek születése óta nem kívánja a szexet, elutasította közeledésem, pár éve már nem is próbálkozom. A párom még nyáron ismertem meg, akkor még nem tanította a gyereket. De csak később fordult komolyabbra a dolog. Feleségem, nagyon jó anya és asszony, nem szeretném megbántani, sem a családom elveszíteni. Már próbáltam a viszonynak véget vetni, de nem sikerült, mert nagyon kötődünk egymáshoz, úgy érzem ő az igazi és ő is ezt érzi.
2019. febr. 5. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!