Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeznél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményeznél egy olyan nőnél, aki amúgy bejön, de ilyen probléma van vele?

Figyelt kérdés
Arcra,testre, személyiségre bejön, de a keze keze nagyon csúnya, meg van égve és hegek borítják,ami megmondom őszintèn kicsit undorít is,( mármint szexuális értelemben, tudom hogy nem tehet róla, meg genya dolog ilyet mondani). És ami még érdekel, nem tudom hpgy hogy kérdezzek rá, vagy hogy derítsem ki, hogy máshol is van-e a testén ilyen égés,mert lehet hogy a kezétől mèg el tudnék tekinteni, de ha máshol is van, akkor nem èrdekel. Szóval hogy derítsem ezt ki?
2019. febr. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél neki egy szívességet és hagyd békén. Jobbat érdemel.
2019. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mégis honnan a frászból kéne ezt kideríteni? Netán leakarod vetkőztetni titokban álmában, amíg alszik? Vagy milyen bajod van?


Nem tudom miért kell ebből ilyen nagy ügyet csinálni, max. kérdezz rá tapintatosan, vagy várd ki amíg olyan helyzetbe kerültök, hogy ruha nélkül látod, nagy dolog.

2019. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd az ismerkedést vele ennyiben, mert sosem fogod tudni elfogadni és csak tévutakat jártok így mindketten.
2019. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Az első szépen megfogalmazta.
2019. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok pozitív tulajdonságot felsoroltál. Ez nem elég hogy eltekints az égett testrészétől? Ha a személyisége és egyéb jó tulajdonságai miatt beleszeretsz, hidd el nem fog zavarni. Viszont ha ilyen dilemmával küzdesz, lehet hogy inkább tényleg hagyd békén. Jön majd más akit nem zavar. 31/N
2019. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Úgy hogy megkérdezed mi történt vele.Elmeséli,ha tapintatosan érdeklődsz,és esetleg akkor nem feltűnő,ha rákérdezel mennyire súlyos.Ha mákod van magától elmondja,ha van még a testén máshol is.
2019. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy írsz róla érződik hogy ez nem megy neked. Szerintem ne erőltesd, látszik hogy magadra akarod erőszakolni az elfogadást.

Nekem egyszer egy férfi ismerkedéskor közölte hogy foltos bőrhibája van. Én nagyon el tudom fogadni az ilyet, de van akinek nehéz ezt. Ne erőltesd.

2019. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Én igen. De te inkább ne tedd, mert nálad sokkal jobbat érdemel. Neked valami agyhalott plázacica való, aki pont olyan felszínes, és semmitérő, mint te.
2019. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!