Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni egy ilyen kijelentest?

Figyelt kérdés
2 eve beszelunk, szinte mindennap. Viszont 300 km van kozottunk. O is eli az eletet, en is. Viszont szeretem a tarsasagat, beszelgetni vele. A 2 ev alatt parszor talalkoztunk, vacsoraztunk, moziztunk, voltam a baratainal. De nem elem bele magam. Beszelgettunk arrol, hogy o meg nem igazan kesz a kapcsolatra. De nem is feszegettem ezt a temat. Miert ir olyanokat hogy te vagy az igazi, rengeteg sziv, tobbszor keri hogy talalkozzunk, en nem ezek miatt beszelek vele. Szimplan kedvelem, jol kijovunk. Viszont tudom, hogy masokkal is talalkozgat, ami termeszetes, sajat maga mondja. Ennek oszinten mi ertelme? Marmint amiket ir. Feleslegesnek erzem.
2019. febr. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha randizgat is másokkal,akik közelebb vannak,még nem jelenti azt,hogy amit mondott nem igaz.


Nem kész még kapcsolatra=még nem élte ki magát,lazâbb is elég neki,de ettől függetlenül veled tudna komolyabbat elképzelni.Viszont ismeri magát,hogy most még inkább szórakoázna,ezért nem jön veled össze nehogy megbántson.

2019. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod. Ebben akkor sem ertem a logikat, mert kis "aldozattal" mindent meglehet oldani. Szerintem egy ferfi eltudja donteni (25 eves), hogy akar e valamit a notol vagy sem. Megis egyebkent miben remenykedik? Hogy varni fogok ra? Vagy massal nem jonnek ossze csak mert o tobbszor leirja, hogy szeret? Szerintem mese habbal, eddig nem volt gond vele, csak furcsak ezek a dolgai es ilyenkor inkabb elteren a temat. De ment a zold, koszonom megegyszer!
2019. febr. 7. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
De hát eldöntötte,nem tud még komolyabba belefogni,mert a kalandok kellenek.Ettől függetlenül szeret,talán kicsit benne van,hogy jó lenne ha ott lennél akkor is amikor már kész rá.De hát ez olyan bizonytalan.Mondjuk egyszer ezt megbeszélheted vele,ha épp érzel hozzá erőt.
2019. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!