Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kevésbé féljek ettől?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy gyakran gondolok arra, vajon meddig leszek még együtt a barátommal, hová alakul a jövőben a kapcsolatunk, mi az ami jól alakul, mi ami talán nem. Meg nem akarok belegondolni, hogy elveszítem.

Mikor mérges vagyok rá, vagy felhúz valamivel, akkor szoktam olyanokat mondani (nem neki hanem magamnak vagy ha valakivel beszélek, akkor annak) hogy szakítok vele vagy hasonlót de valójában nem akarok vele szakítani. Ezt legfeljebb akkor mérgemben mondom.

Azt hiszem eléggé ragaszkodom a páromhoz. Gondolok rá sokszor mostanában, hogy vajon mi lesz velünk a jövőben. De mit tegyek, hogy ne agyaljak ezen mindig?


2019. febr. 7. 19:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy másfél éve vagyok vele együtt.
2019. febr. 7. 20:07
 2/3 Rockarc ***** válasza:

Beszelgess tobbet vele. Mondd el neki, hogy mi bant, mitol felsz es miert. Az oszintesegnel jobbat meg nem talaltak fel.


42F

2019. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg, hogy miért nem bízol a kapcsolatod jövőjében.


"vagy felhúz valamivel"


Itt arra érdemes reflektálnod, hogy eltolod a felelősség felvállalását a saját érzelmi életed minőségéért, pedig ez a felnőtté válás alapja lenne.


Nincs olyan, hogy valaki engem "felhúz", csak olyan van, hogy "felhúzom magam" valamin.


A tudatos és intelligens ember meg tudja választani a reakcióit az impulzusokra és meg tud tanulni nem ösztönszinten érzelmi-indulati módon reagálni.


A kétségeid a kapcsolatod jövőjét illetően annyit jelentenek, hogy valamiért te azt érzed nem működik valami, nem hiánytalan, nem kielégítő valahol.Ezt azonosítsd és fogalmazd meg, tudatosítsd.

2019. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!