Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kevésbé szép nők az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép nők az élet minden területén hátrányban szenvednek?

Figyelt kérdés

Már az iskolában is az a lány voltam, aki mellé soha senki nem akart ülni, ha nagy ritkán elmentünk valahová a barátnőimmel, őket szólították meg, én meg maximum vigyázhattam az asztalunkra.

19 évesen lett először párkapcsolatom, ami tart azóta is, még másoknak már 13-14 évesen. Tudom, hogy ha esetleg szakítanánk, akkor jobban járok, ha berendezkedek a "magányos macskás néni" életmódra.

Sajnos annyi pénzem nincs, hogy komolyan változatni tudjak bármin is, így marad, hogy nem figyelek rá.

Nem vagyok aktív semmilyen közösségi oldalon, újabban már az ismerőseim Instáját sem nézegetem, inkább előveszek egy könyvet helyette. Az utcán nem zavar, eleve nem szoktam megbámulni az embereket, többnyire elvagyok a saját gondolataimmal.

Igyekszem az egyetemre koncentrálni (legyek művelt, ha már szép nem), tavasszal szeretnék elkezdeni valami sportot...

Szóval, igyekszem ezt a külsőcentrikus dolgot kizárni az életemből, de elég nehéz, mikor olyanokat hallani, hogy jobb pozícókba eleve a szép embereket veszik fel, vagy a csinosabb nőknek ugyanazon a poszton nagyobb fizetés jár, a vékony lányoknak eleve nagyobb fizu jár, nézi a munkaadó, milyenek a Fb/Insta posztjaid (nekem meg profilom sincs).

Meg itt az oldalon is külön fajnak, magasabb rendű lénynek tartják a szép nőket. Bár, ezt azért az életben is észrevenni, ha nem is ennyire látványos, mint online.


2019. jan. 30. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
25l
2019. jan. 30. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Multinál az összes női főnököm nem túl szép, de csinos, jól öltözött macskásnéni volt, tanulj!
2019. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tanulj,menj el dolgozni aztán épitsd fel magad külsőleg is,menj edzeni,diétázz.


Igen hátrányban lehetnek egy szép gyönyörű okos csaj vagy egy csúnyább de okos csaj közül az előbbi lesz a befutó és igen több mindent fognak elnézni neki ez tuti.


Bizony a férfiak is így vannak,egy elhízott nő örüljön ha valaki szóba áll vele,egy vékony csinos lányért ölnek meg több mindent megengednek.


De nálunk is így van férfiaknál aki kigyúrt,gazdag annak a nők sok mindent elnéznek.

sőt munkahelyen ha látják milyen cégeknél dolgozál milyen pozikban aztán akkor is sok mindent megengednek.

Ahol érték van oda vonzódnak az emberek.

2019. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Annyira lesz valódi hátrány ez amennyire megengeded, hogy az életed uralja.
2019. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szép nőknek előnyük van. Nem szépeknek csak nincs előnyük, kb átlag férfi "életük" van.
2019. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért az a szépség sem mindig előny... de odaát minden rózsaszínnak tűnhet ami a szépek misztikuma körül forog... tudod te hány irigy rosszindulatú beszólást tud kapni egy gyönyörű lány, irigységből? Csak azért siman kirva vagy, mert elutasítasz valakit akitől nem szeretnél semmit... sorolnatnám. Mindenkinek meg van a maga keresztje. Nem hiszem hogy csúnya lennél, ilyen nincs is... de csinos lehetsz... sok nem túl szép de csinosan öltözködő nő van. A tudás pedig majd ad önbizalmat. A tanulás nagyon jó! Hajrá ;)
2019. jan. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!