Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért haragudott meg rám az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragudott meg rám az egyik fiú barátom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt az utolsó találkozásunk óta (kb. másfél hete). Akkor még úgy tűnt, hogy minden rendben van, de az elmúlt pár napban már nem ír, az üzeneteimre is csak nagy ritkán válaszol. Legutoljára nálunk volt, egy teljes napot is együtt töltöttünk, de hiába kérdezem nem válaszol semmi érdemlegeset.

Régebben tetszettem neki, de azóta lett barátom (párkapcsolatom) és egy hónapja annak, hogy vele újra elkezdtem beszélgetni, találkozgatni stb. Eddig semmi gond nem volt.



2019. febr. 7. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehethogy otthon vagy saját magával gondjai lehetnek,ezért nem beszél róla neked.Nem akar panaszkodni.De mivel te látod rajta hogy gond van,pont ezért szól
2019. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*pont ezért nem szól
2019. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom rájött milyen vagy aki a pasija melett simán randizgat..
2019. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!