Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy tanáromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy tanáromba aki egy másik suliban tanit (ahova jártam). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom a telefonszámát, tudom hogy melyik faluban lakik, tudom hogy hova szokott járni. tudok róla sokmindent. elég jól elvoltunk csak kirúgtak a suliból.. december óta 70km-rel arébb járok suliba.Ez már nem számit tanár diák szerelemnek, vagy mégis?

amikor minden nap találkoztam vele remegett a lábam, a szivem hevesen vert,levert a viz és csak vigyorogni tudtam :$

mit tegyek hogy megszerezzem magamnak a tanárt? én 18 vagyok, a tanár 28


2010. júl. 1. 01:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
:D:D
2010. júl. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
télleg vicces. sokat szoktam rajta röhögni én is.-.- ez mind a válaszod? akkor kössz szépen.
2010. júl. 1. 01:55
 3/23 A kérdező kommentje:

a "cimet" elirtam -.- most vettem észre. szal

Szerelmes vagyok egy tanárba, aki engem nem tanitott,csak helyettesitett,de már nem abba a suliba járok...

igy érthetőbb ^^

2010. júl. 1. 01:57
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
cuki vagy.. :D
2010. júl. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
hehe, minden osztályban vannak többen akik szerelmesek a tanárba főleg ha fiatal és jól néz ki :D legutóbb pl azt vettem észre hogy egy hatodikos lány óra közben a nevem írja ki kis szivecskékből a füzetébe... :)
2010. júl. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
erb, tanár vagy?:) hány éves?
2010. júl. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Jaja, ez engem is érdekelne:p

19/L

2010. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

aha, tanítottam általános suliban, de most visszaülök a másik oldalra (:

24F

2010. júl. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ohh, olyan kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki=)

Amúgy mit tanítottál?

19/L

2010. júl. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

technikát meg életvitelt :D

voltak érdekes pillanatok, mikor úgy az arcomba mászott 3 kislány és már beszorítottak a szekrényhez, nem volt hová hátrálni :D

2010. júl. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!