Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy amíg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy amíg a nők fiatalok és szépek, addig minden az ölükbe hullik?

Figyelt kérdés

Nicholas Victor előadásából idéznék, aki Mo. egyik legnagyobb párkapcsolati coach-ja:

"Nagyon sok embernek, megadatnak dolgok. Pl. ott vannak fiatal, szép lányok. Amíg szépek, minden az ölükbe hullik. Ugye? - Miért? - Mert szépek. És aztán jön a bűvös 30 év. Megjelennek a ráncok, elkezdenek feljönni a kilók, s akkor egyszer azon veszik észre magukat a szép lányok, akik eddig kelendőek voltak, hogy amit eddig megkaptak az életbe, eddig kinyalták a s3ggüket, hoppá.. hirtelen nem jön. A pasik nem fordulnak utánuk. Nem kapnak annyi bókot. Sőt, már egyáltalán nem kapnak bókot. Sőt, már barátnői kicikizik, hogy bő a s3ggük. És tele lesznek komplexussal és összeomlanak. És azt hiszitek, hogy ők, míg szépek voltak tenniük kellett azért, hogy fejlődjenek? Nem. Ők bent voltak a komfort zónájukban. És amikor jön az a bűvös 30 év meg kezdenek megjelenni a ráncok, akkor jön a pánik. Mert a szépség az elmúlik. Viszont, hogyha elkezdtek volna fejlődni tudatosan, mondjuk már a 20-as éveik elején, akkor nem jönne a pánik."

Ez az idézet mennyire fedi a valóságot?


2019. febr. 8. 17:03
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
27%

Nem olvastam el az omlengest, de kb ezzel most ezt mondtad. Magyarorszag Europaban van.

Ezert megsem kapsz penzt...

2019. febr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
83%
30 éves nőnek nem bókolnak? Hát ez a fazon, ha tényleg ezt mondta, nagyon el van tévedve.
2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
87%

A fiatal és szép lányoknak tényleg az ölükbe hullik minden. Az egyetemi csaj ismerőseimnek pl. az alábbiak: Pénzelt albérlet, ruhák, buli, férfi vizsgáztatóknál laza vizsga és még sorolhatnám.

Azt is láttam már, amikor fiatal nőktől valaki nem eset hasra, tényleg előjött a komplexusuk.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy 30 felett akkora lenne a változás. Egy csomó 30 feletti nő nagyon jól tartja magát és ugyanúgy sorban állnak előttük a pasik.

2019. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

Feltalálta a spanyolviaszt.

Azt leszámítva hogy 30 éves és 30 éves közt is eget rengető különbségek lehetnek.

Van aki 30 évesen kinéz húszon-pár évesnek és egészségi állapota is ezt tükrözi. és van aki pedig 45-50 re hajaz.


Nekem 32 évesen nem derogál udvarolnom bókolnom egy szerény 32 éves nőnek aki gyönyörű és intelligens, még akkor sem derogál, ha látszólag távolságtartó...

2019. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%
Huszonévesen diplomát szereztem, nyelveket tanultam, elkezdtem építeni a karrieremet. Mégis mi hullott az ölembe? A sok pasi, aki meg akart volna dugni? Volt egy 7 éves kapcsolatom, tehát nem érdekelt a szexpiaci értékem, sem az, hogy 20 vagy 200 pasi akar-e dugni velem. 33 éves voltam, mikor véget ért ez a kapcsolat. Nem voltam tele komplexusokkal, csúnya sem voltam, a seggem se volt nagy. Fél év múlva megismertem a férjem, akivel 8 éve együtt vagyok. Most sem érdekel, hogy hány egyéb pasi akarna megdugni, és nem dőlök a kardomba, hogy már csak 5 és nem 50.
2019. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
22%

#5: Nem tudtad, hogy gyk-n minden nő hasonlóan sikeres és csodálatos?

Btw a karrierépítésedre bizonyára semmilyen hatást nem gyakorolt, hogy bepasiztál, volt egy támogató társad és egyebek.

2019. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem nem hülyeség. 30 éves nőnek, akinek már jelennek meg a ráncai tényleg drasztikusan kevesebben bókolnak és az a kevés is tipikus szar pasi. Mondjuk egy ilyen lepukkant 45 éves kamionsofőr. Totál más mint amikor a 20 éves nőnek a kocka hasú szépfiúk bókoltak ezerszámra.
2019. febr. 8. 17:24
 8/49 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező a igazság az hogy akármilyen elméketek mögé próbálsz menekülni a 30 éves nők is sz*rnak rád magasról különben nem itt ötlődnél péntek délután egy kretén kérdéssel.

Maradjunk annyiban, hogy díjnyertes lúzerként

összetennéd te is a kezed egy 31-2 éves intelligens egyedülálló átlagos nőért is..


F/32



F32

2019. febr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te már csak tudod. Láttál már egyáltalán nőt közelről?


De sebaj, majd ha eléred a 30-at, akkor fordul a kocka, és 20 éves feszes testű bombázok fognak könyörögni neked, hogy veled lehessenek. Ez igaz ám, én mondom neked! (Utalhatod a 40 ezret a tanácsért!)

2019. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
85%
#17.24 A szöveg azt írja, egyáltalán nem kapnak bókot. Ez így egész biztosan hülyeség. Egy 30 éves nő, még piszok jól tud kinézni, sőt, adott esetben egy 40 éves is lehet vonzó. Nyilván más kategória már, mint egy 20 éves (főleg, ha az évek során felszaladt 30 kiló), de kis túlzással azt mondom, hogy egy nő nem tud olyan szarul kinézni, hogy egyetlen férfi se érdeklődjön utána. Amúgy mi bajod a kamionsofőrökkel? :-)
2019. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!