Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kezdeményeznétek egy fiúnál a munkahelyeteken, aki egy ideje nagyon teszene nektek, mert felmondana, és ez lenne az utolsó lehetőségetek, hogy közel kerüljetek hozzá?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, miert ne?
2019. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze. :) Elmegy másik helyre? Városon belül marad? Ha viszonylag közelben marad, akkor még bármi is lehetne belőle.
2019. febr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha eddig ezt ő nem tette ezt meg annak oka van, ezek után se fogja nagy valószínűséggel. Én fussak utána, még akkor se futnék ha nagyon tetszene. Tetszeni több is tetszhet még.Nem fogok leragadni csak egynél.
2019. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyáron hozzánk is jött egy srác, egyből amint megláttam azt gondoltam hogy “te jó ég nagyon tetszik”, de sose szóltam hozzá köszönésen kívül.

Decemberben feldobta a tinder, matcheltünk egy nappal később, és most egy hónapja együtt vagyunk. Szóval én alapból nem mentem volna oda hozzá soha, de egy próbát megér, mert akkor is bejött volna, ha úgy csinálom, nem így.

2019. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!