Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki volt már vékony és telt is? Mikor voltál vonzóbb a férfiak körében?

Figyelt kérdés
Valószínűleg pajzsmirigy-túlműködésem van, nem tudok hízni. Jó alakom van, de elférne rajta pár kiló. Ha megműtenek, akkor viszont 50% eséllyel átesek a ló túlfelére és nagyon hízékony leszek. Nem tudom, melyik a jobb..vékonynak lenni, vagy teltebbnek?

2019. febr. 10. 10:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%
Én álltam mindkét oldalon. Egyértelmű változás következett be amikor lefogytam és edzettem, sokkal jobban tetszettem a férfiaknak, szerintem nemcsak a külső dominált, hanem ahogy nőtt a magabiztosságom/önbizalmam úgy lettem egyre vonzóbb nekik.
2019. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%

Volt egy exem,amikor jártunk nagyon vékony volt,volt igazából semmi gond nem volt azzal se de melle....semmi. De bármilyen pózban lehetett vele szeretkezni.

Elhízott. Lett olyan melle hogy a látványától izgalomba jön az ember. De viszont egy lötyi popsija is.

Hasa is de az mindeggy.

Hát nem tudom mennyire lehetne úgy hozzáférni mint régen.

Tanács. Jo melltartó és rendszeres mozgás alakformálásra ha hízol.

2019. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó kinézetet nem csak az alak teszi.


Lehet valaki vékony vagy teltebb, ha közben ronda a feje, ami szerintem elég fonton szempont önmagában a kinézetet illetően. Furcsállom ezt a testsúly mániát, ha megismerek valakit, először az arcát nézem meg, nem az alakját.


Láttam már telt, de gyönyörű, szép mosolyú nőket és láttam már olyan vékony lányokat is, akiknek ellenszenves az arcuk.

2019. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

166cm vagyok, 60kg-osan sok pasinak tetszettem.

Most 80 kg vagyok, így is szoktam tetszeni a pasiknak, de inkább azèrt mert kedves vagyok ès mosolygós. Viszont nehezen találok magamra ruhát. Olyat ami csinos, jó szabású. Nadrágot egyenesen lehetetlen.

2019. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
vékonyan mindig jobban tetszettem.
2019. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#2 válaszoló vagyok, én nem állítottam, hogy kórosan elhízott lenne barki is 65 kilósan,csak a véleményemet írtam le, hogy nem tetszettem saját magamnak úgy, de a páromnak igen :) saját szemmel teltnek tűnt a 47 kilóhoz képest, magammal vagyok a legkritikusabb, de elnézést ha valakinek a lelkébe tiportam.
2019. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is megjártam mindkét oldalt. Én nem éreztem semmilyen különbséget. Ugyan úgy volt párom és érdeklődők akkor is mikor husisabb voltam, meg utána is amikor lefogytam. Ha az embernek van egy jó személyisége meg kisugárzása akkor nem érdekli a férfiakat, hogy most 10 kilóval könnyebb vagy nehezebb.
2019. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
En 158cm vagyok es jelenleg 40kg, de voltam már 50kg is. Mikor 50kg voltam akkor azt hittem, hogy dagadt vagyok. Akkoriban mindenki eszrevette rajtam, hogy feljott 10kg es megvolt jegyezve, hogy te hiztal... ezek nagyon zavartak. Lement a plusz 10kg es 40kilossan már tudom, hogy az 50kg volt a jo. Most probalom visszaszedni a leadott kilokat, ami nem olyan konnyu sajna
2019. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De amugy a pasiknak tetszettem 50kilossan is, meg 40kilossan is
2019. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
11%

Férfi vagyok. És nőben is férfiben is a normál testalkatot gondolom jónak.

Ha za egészségi oldalát nézem, inkább soványabb legyen valaki, mert akkor mozgékony energikus marad. Ha van rajtam 10 kiló, mindeg le kövér disznózom magam, hogy legyen egy kis inspirációm a diétához. Amit egy előttem szóló írt, egy kövér nő nem mozgékony, (a férfi sem) tunya, tehetetlen, és esetleg a nagy ciciket nézni jó benne. De az élet nem egy kerek seggből, és két nagy ciciből áll.


Feltétlenül azt javaslom, hogy inkább maradj soványabb.

Valószínűleg még nem szültél, és a szülés után szinte mindenkin marad pár kiló. Legfeljebb neked nem kell ledolgoznod majd!

2019. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!