Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki volt már vékony és telt is? Mikor voltál vonzóbb a férfiak körében?

Figyelt kérdés
Valószínűleg pajzsmirigy-túlműködésem van, nem tudok hízni. Jó alakom van, de elférne rajta pár kiló. Ha megműtenek, akkor viszont 50% eséllyel átesek a ló túlfelére és nagyon hízékony leszek. Nem tudom, melyik a jobb..vékonynak lenni, vagy teltebbnek?

2019. febr. 10. 10:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem alulműködik a pajzsmirigyem most fogyok épp. 165 cm vagyok 74 kilóról kezdtem most 64 kiló vagyok, most határozottan tóbb férfinek tetszem
2019. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vékony sosem voltam, inkább olyan "kellemesen telt" (157 centihez 60 kiló, jó melles-segges leányzóként) voltam, amikor legvékonyabb voltam, voltam nagyon kövér is, most "szimplán" kövér (bár leginkább PCOS miatt, de fogyóban). Érdekes módon több pozitív visszajelzést kaptam, amikor kövérebb voltam, mint amikor "csak" 60 kiló (mondjuk ez a több pozitív visszajelzés sem számottevően sok), de akkoriban iszonyat önbizalomhiányos voltam, és mindig lehajtott fejjel mászkáltam, "bocsánat, hogy élek" tartással és arccal, ill. kevésbé öltözködtem előnyösen és nőiesen, szóval ez biztos, hogy sokat nyom a latban.
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!