Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzem erre hozzá megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzem erre hozzá megy máshoz. Most meg jön, hogy ott folytassuk ahol abbahagytuk. Most komolyan ápolgassam?

Figyelt kérdés

Chekkoltuk, hogy akkor Mi van. Volt Ring meg minden.


máshoz ment


Most meg jön, hogy depressziós, kíváncsi rám, van számomra mondanivalója, írogat, számolgat...mint valami megszállott. na azért én se voltam mindenben korrekt, végül is meghallgatnám...de most már annyira mérges vagyok.


2019. febr. 11. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Dobd ki.
2019. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Küldj képernyőmentést a párjának. Örülni fog neki.
2019. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ááááá...te is vágod hogy ez nem pálya.
2019. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Ezt borzalmas volt olvasni. Én azt csinálnám, hogy már az előtt nyelvet választanék, mielőtt elküldöm az anyjába, ne akkor kelljen magyarból meg angolból összeollózni.

32/f

2019. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha neked jó a "Ha nincs ló, jó a szamár is", akkor vedd vissza.


Felesleges. akkor választott, döntött, és úgy döntött, hogy nem kellettél neki, egye meg azt amit főzött.

2019. febr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
A Ringet visszakérném,megkérdezném hogy was willst du von mir,és azt mondanám arrivederci,majd bepattannék a car-ba,és elhúznék onnan.
2019. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
te egy babaruha vagy....
2019. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!