Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő nem akar plasztikai beavatkozást magán?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta tudom, hogy az orrom nem a legszebb rajtam, és hogy ez manapság már rutin műtét, annál, ami van, csak szebb lehetne.

Viszont nem tudom magam rászánni. Mindig arra gondolok, hogy ha ezt a 25 évet már leéltem így, akkor a következő 25 is menni fog, utána meg már nyilván egyáltalán nem fog érdekelni.


Rossz szemmel nézitek, ha egy nőn hiba van, amit könnyen ki leheten javítani, vagy szíve joga, ha nem akarja?


2019. febr. 12. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Egyik műtét sem rutin műtét, ez tévedés. Mindig ott a komplikáció veszélye: rosszul sikerült altatás, fertőzések, orvosi műhiba, stb.

Mondom ezt úgy, hogy én férfiként gondolkozom, gondolkoztam ilyen műtéteken. Persze, szíved joga nem csinálni, de ne várd, hogy majd rád is úgy tekintenek, mint egy szupermodellre.

2019. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%

Női szemmel. Ha egy férfi megplasztikázná magát (orrát, fülét...), mert neki zavaró, akkor teljesen rendben van. Szerintem ez a férfiaknál is így kellene működnie.


Kérdező! Te pedig ne másra hagyatkozz! Te érezd magad jól. Ha te nem vagy megelégedve magaddal, akkor ne az határozza meg a döntésedet, hogy most hány pasi fogja mondani, hogy nem zavarja és hány azt hogy igen. MINDIG lesz olyan, aki pálcát tör a fejed felett.

2019. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom hogy tökéletes. Nem vagyok plasztika párti.
2019. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Mégis mit gondolnànak,pont lesz@rj@k,a férfiak vizuálisak,azt fogjàk látni,hogy milyen az orrod,nem különösebben érdekel senkit,hogy plasztikáztattad-e vagy sem.Nem kell ebből ügyet csinàlni
2019. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1, Nem várom el, hogy úgy tekintsenek rám, mint egy szupermodellre, mivel nem az orrom miatt nem lettem az így se :)
2019. febr. 12. 09:47
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak a világ legszebb orra van, de egy aljas, szemét, kegyetlen mocsadék, akkor biztos, hogy nem ér semmit, legyen bármilyen a kinézete. Ha egy férfi nem hasonlít Adoniszra, de megbízható, jó a humora, kedves, tisztességes, hűséges, akkor pont nem fog érdekelni a mások által látott hiba rajta. És ez érvényes ugyanígy a nőkre is.
2019. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Steffi Grafnak is jót tett volna egy orrműtét...
2019. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem kizáró tényező, ha valaki plasztikai műtéten gondolkodott valaha az életében.
2019. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 acelsziv ***** válasza:
93%

Én azt gondolom, hogy az olyan nőnek igenis van önbecsülése.

Mert akinek nincs az próbálja magát kompenzálni plasztikával, tonna sminkkel, műhajjal, műfancokkal, szolival, férfiaknál rommá gyúrással.

2019. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mecsoda egy világ! A kis rebellis, aki ki akarja magát húzni a szinte kötelező plasztikai műtétek alól!
2019. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!