Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyikőtök szánt szándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyikőtök szánt szándékkal nem akar partnerkapcsolatot, az miért nem?

Figyelt kérdés
Aki tudja, hogy lenne partnerkapcsolatra reális lehetősége, miért nem bocsátkozik bele?
2019. febr. 9. 05:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Annyira rossz tapasztalataim vannak a férfiékkal, hogy nem is hiányzik az a szenvedés, amit egy kapcsolatban átélhetek mellette. Szingliként sokkal boldogabb vagyok.
2019. febr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Reális lehetőségem valószínűleg van mivel már volt párkapcsolatom, de már egy jó ideje úgy érzem, hogy nem szeretnék persze sajnos ez nem teljesen igaz, mert időnként előjön és belül nagyon vágyom rá, de tudom nem szabad, hogy engedjek ennek az érzésnek, mert teljesen alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra. Egyszerűen olyan dolgokra vágyom amire a normális emberek nem és olyan érzésekkel tölt el amilyenekkel nem lenne szabad.
2019. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Nálam a véletlen mindig közbeszól:

https://www.youtube.com/watch?v=alTiZ57sk-c

2019. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Lusta vagyok ismerkedni,lefutni a megszokott köröket,mászkálni erre-arra csak azért hogy megszerezzük a közös élményeket.
2019. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Mert nincs olyan nő, akit képes lennék hosszabb távon elviselni magam mellett, vagy legalábbis nem ismerek ilyet.
2019. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

1.Nem szeretem a szerelem érzést, olyan kiszolgáltatottá tesz érzelmileg (a mély, csendes szeretetet igen) 2.Nem kell alkalmazkodnom senkihez, bizonyos keretek között azt csinálok, amihez kedvem van. 3.Szinte biztos, hogy ha megismernék valakit, rövid időn belül kiderül, hogy nagyon különböző a gondolkodásunk, elveink, amit nem lehet közös nevezőre hozni.

4.Mondhatnám, hogy nincs hozzám illő férfi.

Fentiek miatt, az esetleges randi meghívásokat is mellőzöm. Emellett jól elvagyok egyedül, akkor miért hajtanám a dolgot?!

2019. febr. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert boldog vagyok egyedül.
2019. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy állok hozzá, hogy úgyse működne. Legtöbbször már az ismerkedésnél rosszul mennek a dolgok...Belefáradtam, hogy megismerni se akarnak sokan, találkozni velem.
2019. febr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Válásom után 8 évig próbálkoztam kapcsolatra lelni, de nem jött össze.Túl sok negatív élményt szereztem ahhoz, hogy motivált legyek a továbbiakban.Azóta rájöttem, hogy szabadon sokkal jobban élvezem az életem.Ennek a nyugalomnak a felborítása nincs egyenlő arányban azzal, amit egy férfi nyújthatna számomra.Ezt most nagyon rossz volt leírnom, hiszen soha nem hittem volna, hogy idővel ez a vélemény alakul ki majd bennem, de ez lett a valóság.
2019. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem lenne leheőtésgem, mert nem vagyok csúnya. Jelöltek már be facebookon is, igaz, olyanok, akik nekem nem tetszettek.

De amúgy nem akarok. Akartam. De már nem.

Hiába tudom, hogy nem minden ember egyforma, és lehet akad olyan, aki képes elfogadni, nem akar megváltoztatni, de már belefáradtam a keresésébe. Már egyáltalán nem erőlködik. Egy gramm energiát se rakok bele abba, hogy én most barátnőt találjak magamnak. Ha nem várod el az élettől, hogy párkapcsolatod legyen, akkor csalódni se fogsz, hogy nincs, és nem keletkezik fájdalom, szenvedés.

Ráadásul akik nekem tetszenének, azoknak én nem tetszem. Olyannal meg minek jönnék össze, aki nem is tetszik igazán, csak azért, hogy legyek valakivel?

2019. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!