Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinalsz a hazassagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalsz a hazassagon kivuli szerelemmel, ha nem mersz lepni? Megeled es kozben belehalsz?

Figyelt kérdés

Hazas pasi gyerekekkel...en ferjnel gyerek nelkul..evek ota vonzodunk egymashoz, de mar legelejetol leszogeztuk, hogy nem folytatunk viszonyt es nem tesszuk tonkre az eletunket..a fizikai megcsalas elkerulese vegul erzelmi megcsalashoz vezetett mivel az elethelyzet miatt nem tudtuk kerulni egymast..volt, hogy 1 evig nem beszeltunk egymassal mert tudtuk, hogy ez a helyes, tartani a tavolsagot..de akkor sem tudtunk tovabb lepni foleg, hogy kozben mind kettonk hazassaga romlott, de ezt amugy egyikunk se tudta a masikrol, csak valahogy ereztuk..

es aztan nagy kihagyas utan beszelgetni kezdtunk ujra..erzelmi kotelek alakult ki koztunk.most mar nem igazan tudunk meglenni egymas nelkul, de nem merunk a tettek mezejere lepni es valni sem..en a ferjem miatt, o a csalad miatt..o mindigis azt mondta, hogy nem hagyja el a csaladjat, de egyszeruen nem tud elszakadni tolem..en sem tudok tole...meg egy csok sem tortent koztunk.

en most mar lassan abba szeretnem hagyni az egeszet mert felemeszt a buntudat, lassan aludni sem tudok..lefogytam es lelkileg teljesen tonkrementem az erzelmi megcsalas miatt..

kerlek ne osszatok ki...tudom, gerinctelenek vagyunk, de nem igy terveztuk..nagyon rosszul is erzem igyis magam/magunkat es felemeszt a buntudat. csak meg sosem lattam ilyen szituaciot mint a mienk…mert az emberek altalaban ilyen szituacioban vagy a tettek mezejere lepnek es tortenik valami fizikailag vagy elvalnak vagy tovabblepnek..mi meg lassan, de biztosan tonkre tesszuk magunkat es a hazassagunkat..

en nagyon szenvedek mar ettol a helyzettol, reszben azert mert szeretem ot, reszben a buntudat miatt..es neha arra gondolok, ha igazan szeretne engem ez a ferfi akkor elengedne..


A tortenethez meg talan hozzatartozik, hogy mind ketten racionalisan/tudatosan valasztottunk hazastarsat.


Kerlek teritsetek eszhez!


2019. febr. 12. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Kezdjük ott, hogy nem halok bele egy szaros szerelmi bánatba vagy egy csalódásba, már elnézést. Másrászt pedig nem maradok benne egy olyan kapcsolatban, amiben nem vagyok boldog és nem lennék együtt egy olyan emberrel, akit nem szeretek, mert az egy gusztustalan dolog magammal és a másikkal szemben is. Ezt integritásnak hívják, kipróbálhatnád.
2019. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karena26 ***** válasza:
50%

Fejezzétek le a kígyót!!!

A tiltott gyümölcs mindig kívánatosabb! Azzal, hogy tudod, helytelen dolgot teszel, még jobban vonz a "lehetőség", ami valójában csak illúzió, hiszen írtad: mindketten úgy döntöttetek, benne maradtok a jelenlegi élethelyzetetekben.

Ezen a komplikált viszonyon csak az segíthet megtalálni a megoldást, ha mindketten kiterítitek a kártyáitokat a párotok előtt, és így négyen döntitek el, hogyan tovább.

Szervezzetek egy közös randit a férjeddel és a másik pasival és feleségével, és öntsetek tiszta vizet a pohárba!

Ha nyílt lapokkal játszotok, magától elrendeződik a dolog, de ennek a házasságon kívüli kapcsolatnak így nincs jövője, sem értelme.

2019. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennnnnnmyire odavagytok egym@sért, jobb lenne ha mégiscsak engednétek a vágyaknak. Írom ezt hűséges tipusként, de ha az eszemmel végiggondolom, ha a különl€t ilyen fizikai tünetekkel ( is) jár, jobb lenne ha engednétek. Egyszer mindenki megérdemli a boldogságot. _ neked egy fél fokkal könnyebb mert nincs gyereked, de más pasi is kezdett már új életet valaki más mellett)
2019. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhangzott a nap jótanácsa is, hogy négyesben randi😂
2019. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt az időt és energiát amit egymás gyötrésére fordítotok, inkább a házasságotokba kéne fektetni és nem lenne ilyen gond.
2019. febr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ki a tököm maradna olyan házasságban,ahol mindig másik ember után vágyakozok ? Elválnék.Na de ez a pali nem kellene,mert ő meg gyáva lépni,úgyhogy keresnék egy idő után egy normális hapsit,ennyi.
2019. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bence_ ***** válasza:
100%

"nem folytatunk viszonyt es nem tesszuk tonkre az eletunket"

Ezek szerint most boldog és ragyogó vagy!?

2019. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"csak meg sosem lattam ilyen szituaciot mint a mienk…"

Ja, persze. Senki nem k.fircolt még rajtad kívül félre úgy, hogy otthon várta a férje. :)

2019. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért neki kéne téged elengedni? Simán megteheted te is. Nem beszélsz vele többet. Akaraterő kérdése az egész, de neked nem igazán van a jelek szerint.

Egyébként szembe kellene már végre nézned a valósággal.Annyira azért nem szeret téged, hogy feláldozza a házasságát azért, hogy veled legyen. Ez már pont elég kellene legyen a teljes kiábránduláshoz.

2019. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan? Tehát, érdekből? Az már alapból elég erkölcstelen, úgyhogy nyugi, belefér a megcsalás...isten barmai...tudatosan választott párt, de azért gyereket csinált...szépek vagytok, pont egymáshoz illetek!
2019. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!