Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta meghalt a barátom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta meghalt a barátom, nem látom az életem értelmét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapja meghalt életem szerelme.15 éves korom óta járunk vagyis jártunk... Rákos volt, de nem abban halt meg, hanem öngyilkos lett...Mert nem akarta, hogy lássam, ahogy leépül... Szörnyen dühös voltam rá. Azóta teljesen összetörtem. Minden nap sírok és a képét nézegetem..

Az első pár hónapban alig ettem valamit, mostmár konkrétan semmit... már az is csoda, ha egy almát eszek...(sokak szerint anorexia, szerintem csak szomorúság). Nagyon sokat fogytam... Azelőtt 47 kg voltam, most vagyok 36 kg a 163 cm-el, ami tudom, hogy nagyon kevés, de egyszerűen egy falat is alig megy le a torkomon... A gyakori dühkitöréseim még rá tesznek egy lapáttal...Úgy járkálok mindenhova, mint egy élőhalott. A legtöbb barátomat teljesen kizártam az életemből, már csak a legjobb barátnőm tartja bennem a lelket, de nem tudom, hogy meddig bírom még...

Amikor arra gondolok, hogy rá nézzek egy más fiúra, elkap a hányinger. Egyszerűen nem megy. Úgy érzem soha nem fogok tudni úgy szeretni valakit, mint Őt. Nekem nem kell senki más csak Ő...

Mostanában sokat gondolkoztam az öngyilkosságon...nem tudom mi mást tehetnék...Nem tudok nélküle élni, és nem is akarok.

Tudom hogy ez így nem normális, de nem tudom mit tehetnék.


Mit tegyek szerintetek?

Kérlek értelmes válaszokat írjatok


19L



2019. febr. 12. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Kérlek ne tedd meg! Rettenetesen nehéz lehet, de fiatal vagy még, előtted az élet! Keress fel egy pszichológust. Idegennek hangozhat, de nagyon jól tud esni valakinek kiönteni a szíved aki segíteni is tud. Én is járok, nekem a rendelő a nyugalom szigete, sokkal jobban vagyok.

A sok suttyó rá aki piszkàl az alakod miatt ne hallgass, most divat a vékony lányokat ekézni sajnos!

2019. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget! Súlyos problémák vesznek körül, és érthető, ha ezekkel nem bírsz egyedül megbírkózni. De léteznek eszközök arra, hogy feldolgozd a történteket és működtesd az életedet. Én azt javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, vagy kérd meg a barátnődet vagy a családot, hogy segítsen keresni egyet. Légy erős!
2019. febr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Ő már meghalt, azzal hogy magad gyötröd és nem eszel mivel lesz jobb? Rázd fel magad és térj vissza az életbe. Előtted áll a fiatalságod, használd ki. 9 hónapja halt meg, már bőven meggyászoltad, de most már szedd össze magad!
2019. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Karena26 ***** válasza:
91%

Állj fel, és menj el egy szakemberhez segítségért!!!

A szerelmed feláldozta magát, eldobta az életét azért, hogy téged megkíméljen, mert annyira szeretett!!! Azért, hogy te élhess tovább!!!

Ha megölöd magad, a párod hiába halt meg!!! A szerelmedet gyalázod, ha így elhagyod magad!!! Ő nem ezt akarná!

Ha igazán szeretted a párodat, bizonyítsd be: googlizz rá egy ingyenes lelkisegély szolgálat számára, és hívd fel most rögtön, aztán csináld, amit mond!!! Telefonálj azonnal, hogy a párod büszke lehessen rád!!!

2019. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnálom, ami történt veletek! A pszichológus mellett kérjél orvosi segítséget, mert kórosan sovány vagy, csoda hogy élsz ilyen testtömeggel. :-O
2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#5

9 hónap nem olyan sok

Olyan mintha tegnap lett volna..

És nem azért nem eszek, mert nem akarok, hanem, mert nem tudok

2019. febr. 12. 17:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok beteg ember kűzd az életéért, idősek is, mozgáskorlázottak is, meg tesznek mindent, hogy éljenek, ehhez képest egy 19 éves lány nem dobhatja el az életet magától, a barátod odaföntről biztosan nem akarja, hogy megöld magad, ellenkezőleg pontosan tudja, hogy minden életnek értelme és célja van.
2019. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, nem leszel öngyilkos, és a fiúk miatt sem kell aggódnod, mivel pár hét / hónap és a szervezeted leáll, konkrétan éhenhalsz.
2019. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 peca1000 ***** válasza:
13%

Faterom volt ilyen helyzetben.


Fél év gyász után rábeszéltem, hogy csajozzon be.


Már temetés után közöltem vele, hogy ősszel neki kell állni társat keresni.


Addig rettenetesen szenvedett édesanyám nagyon hiányzott neki. 43 èvet voltak együtt.


Beregisztrált az Elittársra, és úgy rákapott az ízére, hogy egyszerre több barátnője is lett, olyan volt mint egy kamasz.


Most már csak 1 van, néha 2 :D


Na szóval, egyél, kösd le magad valamivel. Majd irány a netes társkereső oldalak.

2019. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szakember segítségét javaslom.

10 hónapja halt meg a férjem, tudom mit érzel.

Nem tudtam megbirkózni a gyásszal, szedek antidepresszánst is, hetente megyek pszichológushoz.

Kezdek kimászni a gödörből. Néha nagyon vissza tudok csúszni,de talán már jobb.

Menj szakemberhez.

2019. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!