Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17/F Egyszerűen nem tudok le...

17/F Egyszerűen nem tudok le fogyni súlyom 133-kg! már egyszerüen nem látom értelmét az életnek családi gondok is vannak még az rá fokoz! Nincs se barátom se barátnőm senkim sincs Sokat gondolkodom az öngyilkosságon!?

Figyelt kérdés
..
2014. júl. 11. 12:30
 1/6 anonim válasza:
Pszichológus? Mi a kérdésed pontosan? Járj el futni. Eleinte rohadt nehéz lesz, de folyamatos terhelés mellett hozzászokik a szervezeted, mindennap kicsit többet. Emelgess súlyokat, válts étrendet. Kenyeret és tésztaféléket ne egyél.
2014. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, 133 kilósan ne ajánlj már neki futást. Nagyon erősen ellenjavallt s valószínűleg amúgysem bírná. A séta bőven jó ezen a szinten.


Kérdező, valóban nem vagy konkrét a probléma megfogalmazásában. Mit próbáltál eddig? Elég nagy motiváció lenne számomra ekkora túlsúly, utána lehet olvasni s elgondolkodni, milyen étrendi változtatás lenne jó, hozzá némi mozgás... Ekkora feleslegnél nem lehet olyan pokolian nehéz beindítani a fogyást, hacsak nincs valami nagyon komoly lelki vagy testi gond.

2014. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El nézést ha nem jól fejtettem ki magam fogyni szeretnék viszonylag gyorsan
2014. júl. 11. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
A viszonylag gyorsant most fejeltsd el. Hasonló súlyról indultam, fél éve csinálom, és kb. a két harmada ment le a feleslegnek, most 107 kg vagyok. Maximum heti 0,5-1 kg az ajánlott fogyás. Olvasd el a sárga kapszulát, ingyenesen letölthető. Google segít megtalálni.
2014. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
KÖszömöm!
2014. júl. 11. 19:34
 6/6 anonim válasza:

Sokunknak ,ha csak a túlsúly lenne a fő problémája százával cserélnénk veled !


Nem ismerem a helyzetedet ,de az fontos tudni,hogy csupán lustaságból vagy ebben a helyzetben,vagy van egészségügyi problémára , lelki problémára visszavezethető ok !!!

Tudom a családi,lelki gondok nehezek ,de felkell nőnöd a családod olyan amilyen neked muszáj kicsit önzőnek lenned. Tedd félre az érzéseidet picit és koncentrálj a jövődre,légy tudatos,elkell kezdened önmagad a jövőd felépítését.

Amíg a szülök fizetik a tanulást állj rá keményen. Mindenki legalább 1 valamiben tehetséges,és ha ez lenne a munkád is ,ekkor egy napod sem fog munkával telni.


Fiatal vagy még és abszolúte jó esélyeid vannak.

Egy 40-50 éves ember kevés mozgás mellet sokat fogyva megmarad a bőr elnézést lógva- neked nem.

Feszes ,rugalmas még a bőröd. Tessék a kezedbe venni az életedet nemsokára nagykorú leszel. Csak Te tudsz önmagadért tenni ,más nem.

Technikailag bizonyára eleinte kímélni kell az ízületeidet,de csak étkezés megváltoztatásával nem fog menni.

Teljes életmód váltás szükségeltetik.Ha nincs tanulás,munka akkor is vezess naptárt. Legyenek feladataid, teendőid legyen értelme minden napodnak.ípróbálj meg segíteni a környezetednek pl. szomszédnak eltörött a lába ajánld fel, lenyírod a füvét,vagy locsolsz.lt velem.

Nyiss a világra keresd a kapcsolatokat. Hidd el ha kedves,segítőkész,érdeklődő vagy másokkal eltűnik a külsőd és már csak a belső jó tulajdonságaidra figyelnek. Én arra szoktam emlékezni ki milyen kedves,barátságos,megbízható,segítőkész volt velem.

Nem tudom van-e kutyád,ha nincs fogadj örökbe.

Máris nem kell senki hozzá és kimozdulsz vele a világba. Tudsz a környezetedben lévő kutyás társasághoz csatlakozni. Ott mindegy ki hány éves érdemes mindenkivel barátkozni közös a téma.

A kutyussal eltudsz menni kutya suliba ott is lesz társaság,lehet ismerkedni.

Ez egy jó lehetőség a napi rendszeres mozgásra.ha esik ha fúj felnőtt kutyus naponta 3x,de legalább reggel,este lekell vinni munka vagy tanulás mellett is.


Kezedben van az internet szervezzél a környékeden lévő hasonló helyzetben lévőkkel egy csoportot tudtok együtt mozogni és megint csak azt mondom ne nézd ki hány éves a gond azonos,ugyanabban a cipőben jártok.

Miért nem mész el ismert,vagy kevésbé ismert fogyi klubba.

A csoda pirulákat nem ismerem ,de előtte mindenképen tájékozódni kell,hogy később nem fogja-e a májat,vesét stb. károsítani.


Nekem a közép suliban egy szintén fiú osztálytársam ugyanebben a helyzetben volt.

Aztán az első érettségi találkozón nagyon meglepődtünk egy jóképű férfi,stílusosan felöltözve, oldalán egy csini barátnővel jelent meg –ez volt a duci fiú akire mi emlékeztünk új külsővel.


Ui. Én a Bullmasztiffomat semmire nem cserélném el.

Neki mindegy sovány vagy kövér,szegény vagy gazdag, okos vagy buta vagyok szeret őszintén ,feltételek nélkül

2014. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!